Denira parašė:
Bet ir nesant tokiu iškvietimų auklė vis tiek 200-300 gauna per menesi, kokiai pensininkei ar namie dirbančiai visai neblogai būtų![]()
Pas mane aukle pensininke tai tikrai nesėdi ir nelaukia nes kol sveikata leidžia dirba ir gauna pastovius pinigus, sakau iš patirties kad ligos atveju aš neradau deja...












