Perliukass parašė:
Nea, nebereikiaSakė ateit po mėnesio, o po to kas 3-4sav. papildymas, panasiai kaip nagams. Bet jei yra poreikis, galima ir dazniau.
Ir kike laiko galima taip testi? Kuriam Tu mieste?
Perliukass parašė:
Nea, nebereikiaSakė ateit po mėnesio, o po to kas 3-4sav. papildymas, panasiai kaip nagams. Bet jei yra poreikis, galima ir dazniau.
Ir kike laiko galima taip testi? Kuriam Tu mieste?
kvietkelis mazas parašė:
Ir kike laiko galima taip testi? Kuriam Tu mieste?
Sako, po pusmečio reikia padaryti pertrauką. Aš Kėdainiuose, o tu?
kvietkelis mazas parašė:
A, tolokaiAs Klaipedoj. Bet jeigu tuso nebereikia-kaip patogu. Is lovos ir jau grazi
Galvojau apie tai, tik erzina tas daznas papildymas
![]()
Aha, gražu ir patogu, tik reikia saugot labai, kad neįsmigtum veidu į pagalvę ir t.t.
Na, nagam susipirkau visas priemones ir pati papildymus darysiuos, kai vaiką pamigdysiu vakarais
kvietkelis mazas parašė:
Mano viena pazistama daresi-sako smarve baisumine. Tai nusispjove ir eina dabar darytis. Gelis pas tave ar akrilas?
O tu matai kaip su tom blakstienom, dar ir saugotis turiTai jau man netiks
As tokia vepla esu, tai bus pinigai i bala...
Akrilas, bet kol kas ant natūralių nagų. Kelerius metus turejau gelį, po akrilą, po to jau nieko ir dabar vėl prie akrilo perėjau. Kad smirda, tai teisybė, as visą amuniciją į dėžę susidėjau, sandariai uždariau. O jau kai pildysiuos, tai vėlai vakare, užsidarius virtuvėj, prasivėrus langą...
Aha, turi, negalima akių trinti, kaip jau minėjau, ir miegot veidu į pagalvę. Maniškės, aišku, nebėr tokios dabar, kaip tik po priauginimo, bet bendras vaizdas geras. Kitą savaitę norėčiau čiut čiut pasikoreguot
Perliukass parašė:
Akrilas, bet kol kas ant natūralių nagų. Kelerius metus turejau gelį, po akrilą, po to jau nieko ir dabar vėl prie akrilo perėjau. Kad smirda, tai teisybė, as visą amuniciją į dėžę susidėjau, sandariai uždariau. O jau kai pildysiuos, tai vėlai vakare, užsidarius virtuvėj, prasivėrus langą...![]()
Aha, turi, negalima akių trinti, kaip jau minėjau, ir miegot veidu į pagalvę. Maniškės, aišku, nebėr tokios dabar, kaip tik po priauginimo, bet bendras vaizdas geras. Kitą savaitę norėčiau čiut čiut pasikoreguot![]()
o kas joms yra? iskritinejo? as tai nemokeciau tikriausiai su jom gyventi. Kiek korekcija kainuoja?
kvietkelis mazas parašė:
o kas joms yra? iskritinejo? as tai nemokeciau tikriausiai su jom gyventi. Kiek korekcija kainuoja?
Krenta kartu su natūralia blakstiena, nes žmogui kas 90d krenta blakstienos ir jų vietoj išauga naujos. Korekcija apie 40lt, bet šiaip priklauso nuo to, kiek tu plaukelių blakstienų reikia priklijuoti iškritusių
Perliukass parašė:
Krenta kartu su natūralia blakstiena, nes žmogui kas 90d krenta blakstienos ir jų vietoj išauga naujos. Korekcija apie 40lt, bet šiaip priklauso nuo to, kiek tu plaukelių blakstienų reikia priklijuoti iškritusių
As maniau, kad cia kuoksteliais, kaip plaukus sruogom priaugina. O cia prie vienos blakstienos deda dirbtine ar kaip? O nealergizuoja , nieko?
kvietkelis mazas parašė:
As maniau, kad cia kuoksteliais, kaip plaukus sruogom priaugina. O cia prie vienos blakstienos deda dirbtine ar kaip? O nealergizuoja , nieko?
Nea, ne kuokšteliais - po vieną tą šilkinę blakstieną, todėl priauginimas trunka dvi su puse valandos, tiek laiko reikia gulėti užsimerkus. Patepa klijais stipriais voką (juos spalvos) ir ima blakstieną, klijuoja ją ant natūralios. Ir taip vienai akiai ~60 tų blakstienų
Biškį pradžioj ašarojau, nes šiaip akys jautrios, bet kad alergizuotų, tai nea.
14 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai
17 testuotojų vertinimai