soniqa parašė:
Rudeni, su daruge uzraseme jos mergyte i darzeli, paskui dar i viena nuvarem, bet jau buvom girdejusios, kad galime registruotis tik viename. Tai po savaites drauge sulauke skambucio is vieno darzelio ir paklause kodel uzsiregistravote dvejuose, tai drauge apsimete, kad nezinojo jog negalima, tai is vieno teko issibraukti![]()
mes irgi kiek zinome tai tik i viena darzeli galima registruotis. Mes tai i Atzalyna uzsiraseme.







