maziai2 parašė:
Jau pradėjote "Šokanti su žirgais" skaityti? Ir aš apie ją vis pagalvoju, bet sesuo ir kaimynė tai sakė, kad iš jos knygų ši prasčiausia..![]()
Dar kol kas nepradejau
Dabar Lucindos Riley skaitau knygas naujausias. Sita rasytoja man irgi labai patinka. Kai pabaigsiu imsiuosi Sokanti su zirgais

Tegul auga sveika ir laiminga mergaitė!






