Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:19 (prieš 7 m.)

Sveikos visos!!! taigi, kalbam apie mada, kas madoje siais metais, kitais, visus metus. Jei kur matete grazu paltuka ar suknute parodykite ir mums, taip isliksime visos grazios ir madingos Dalinkimes visomis rubu nuolaidu tinklalapiais ir visa info! Kvieciu jungtis

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:33 (prieš 7 m.)

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:38 (prieš 7 m.)

Siandien buvau parduotuvese, tai maciau i mada ateina vel kailinukai ir rankines su kailiuku. Bet tiek ir teuzvelgiau nes skubejome kitu reikalu susitvarkyti. jei atrasiu kokius kailinukus maciau tai butinai ikelsiu foto

4. Kinderiukas 6 m. 11 mėn.
    Dickis 21 m. 7 mėn.

2011.09.26 22:41 (prieš 7 m.)

Gera temele nes dabar jauciuos kaip uzkonservuota per nestuma,nieko nematau sau kas tiktu,o pasipuost noretau.

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:43 (prieš 7 m.)

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:46 (prieš 7 m.)

ruruta parašė:

7. Kinderiukas 6 m. 11 mėn.
    Dickis 21 m. 7 mėn.

2011.09.26 22:54 (prieš 7 m.)

fragola parašė:

Bliuskutes po krutine kur susirisa jau atsibodo,jauciuos kaip matrioska.Laukiu siaubingai sugryztanciu mano formu kaip galesiu sijona ar net dzinsus uzsideti.Nestukiu mados pas mus baisios,kazkokie maisu fasonai,o puostis norisi kas madinga.Dabar juk ispardavimai prasides tai reikia nors supratima tureti kas sy sezona madinga.Pati ziurinejau kailinukus,man patinka tik spalvos niurios,pilkos ar rudos.

8. Sūnelis 4 m. 4 mėn.
    Sūnelis 7 m. 6 mėn.

2011.09.26 22:57 (prieš 7 m.)

O as kadangi maitinu krutimi, perku drabuzius su uzsegimu priekyje. Patinka United Colors of Beneton, neblogas kainos ir kokybes santykis. Patinka ir Zara, bet kokybe nekokia.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 22:58 (prieš 7 m.)

ruruta parašė:

taip spalvostikrai niurios, tokios pastelines, o norisi kazko spalvoto.... nestumes galima paieskot visokiu ilgu ir siltu suknuciu, su timpom ir patogiais graziais batukais.

Beje maciau megztinukus su rastais, labai graziu buna. irgi i mada ateina

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.09.26 23:02 (prieš 7 m.)

ruruta parašė:

tos tokios spalvos mane irgi nervina.ir taip jau ruduo,o dar ir tamsios spalvos.man norisi ryskumo.o kur gyveni,kad pas jus ten tokios nestukiu mados?

Žinutės parašytos:
40,00 €