Mergaitė nori tapti manekene

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.11 00:11 (prieš 5 m.)

  Mano mylima krikštadukra nori būti manekene. Kadangi tėvai jos nepalaiko ir iš dalies suprantu jų rūpestį ir nenorą leisti dukrą į manekenes, tačiau pati netikėtai tapau krikštadukros sąjungininke. Kartu domimės mada, mokėmės vaikščioti aukštakulniais, lankome sporto klubą. Kadangi ji nepilnametė, be tėvų sutikimo bus sudėtinga. Tad norisi rasti logiškų argumentų, kaip įtikinti tėvus. Gal kas esate susidūre su tokia situacija ar žinote manekenių/pačios dirbote? Papasakokite kažką už ko galėčiau užsikabinti.
  Ačiū!

 2. Vilius 6 m. 4 mėn.
  Stepas 8 m. 6 mėn.

  2014.04.11 00:56 (prieš 5 m.)

  sveika
  pirmas klausimas butu kiek kriksto dukrai metu? jei jai apie 13-14, tada visiskai palaikau tevus, nes tokiam amziui hormonai su kunu padaro bele ka, o mergaite, noredama islaikyt kuno linijas tinkanciom, gali pradet mestis i krastutinumus, ir tevu nuogastavimai yra visiskai suprantami, del bulimijos ir anorekcijos galimybes
  taip pat reiketu zinot kokie tevu argumentai neleist mergaites. gal tada galima butu kazka patart

 3. E 6 m.

  2014.04.11 01:17 (prieš 5 m.)

  Pakalbek su tevais, kad leistu dukra. Pati tuos darbo metus prisimenu su didziausia nostalgija. Tiek saliu uz dyka pamaciau, turiu nuostabiu nuotrauku, o kiek ispudziu, kiek idomiu zmoniu sutikau tikrai nereikia atimti is vaiko tokios galimybes

  1
 4. 2014.04.11 09:40 (prieš 5 m.)

  Reiktų tėvus įtikinti leisti mergaitei bent pabandyti, išleisti į modelių atranką. Iš tikro modeliai gauna labai daug gražių galimybių, pamatyti pasaulį, fotografuotis, tačiau turiu liūdnų pavyzdžių, kai dėl tų pačių kelionių ir intensyvaus darbo kenčia mokslai, tai tikriausiai visiškai suprantamas tėvų nuogastavimas turėtų būti. Yra tėvų, kurie kiša vaikus ten, kur jie nenori, o neleisti vaikui kažko, ko jis labai nori, man būtų traumavimas. Jei vaikas yra pakankamai subrendęs, realiai suvokia tai, kas jo laukia, tai tėvai turėtų eiti į kompromisą su vaiku, arba vaikas su tėvais. Neretai jaunos panelės įsivaizduoja, kad modeliavimas tai tik kažkas vau! Bet tai juk ir pakankamai varginantis darbas.

  1
 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.11 16:25 (prieš 5 m.)

  As taip pat manau, kad reiketu bandyti tevus itikinti leisti mergaite bent jau pabandyti. Ka gali zinoti, galbut ji neatitiks reikalavimu ir tuo pasibas mergaites modelio karjera. Geriausia isbandyti savo jegas nuvykstant i modeliu atrankas, maciau, jog kita savaite supermodels agentura kaip tik jas ir organizuoja(www.supermodels.lt) Taip pat apie agentura labai geru atsiliepimu esu girdejus, kaimynes dukrele pas juos pora metu dirba ir jai tiktai neblogai sekasi, jau susitaupe pinigeliu medicinos studijoms. Taigi, modelio darbo deka ne tik pasaulio mergaites pamato, savarankiskesnes tampa, bet ir finansines naudos gauna.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.13 11:08 (prieš 5 m.)

  Mergaitei 15 metų, tad taip, pati paauglystė ir taip sakant durnumas, tačiau šiaip palyginti ji tikrai logiškai mąstanti ir protinga mergaitė.
  Tevų argumentai, jog tai nerimta, jog užgaida greit praeis, o sąmyšio dėl to per daug, nukentės mokslai. Taip pat bijoma to "išveš arabams".
  Bandau kalbėtis su jais, ieškoti argumentų. Viena pažįstama patarė dėmesį sutelkti į geriausias agentūras, priklausančias asociacijoms, viešai deklaruojančioms savo vertybes, istoriją, modelių patirtį. Rekomenduojama rinktis iš m-a-m-a.org/membership/country/lithuania/
  Lyg ir išsiderėjau su tėvais, kad leisim mergaitei pabandyti nueiti į kastingus. Dabar žvalgausi, kas kur

 7. E 6 m.

  2014.04.13 12:12 (prieš 5 m.)

  15 metu pats tas modeliavimui. As dirbau su RUTA models, labai gera agentura, rupinasi modeliais. Turkijoj nenorejo moketi algos man, tai kovojo iki paskutiniu kad sumoketu. Ir I kitas salis siuncia tik per vasara kol mokosi mergaite. Zodziu sekmes dideles, tik neprasidekit su modilina ir supermodels. Daug modeliu turi, todel mazai darbo duoda..

 8. E 6 m.

  2014.04.13 12:14 (prieš 5 m.)

  Is duotos nuorodos bandyciau image models, ruta models ir baltic models. Stipriausios modeliu agenturos lietuvoje

 9. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.04.13 15:14 (prieš 5 m.)

  Žinoma, mityba yra vienas iš tokių dalykų kuriuos reikėtų prižiūrėti. Jaunos merginos labai save nuvertina, kas nors numeta komentarą, jog "čia pas tave lašinys" ir puola laikytis dietos. Tad dėl to reikia truputėlį labiau atkreipti dėmesį. Tačiau tai ne priežastis atsisakyti svajonės ir bandyti įgyvendinti. Mano sesuo ne intensyviai, tačiau taip pat šią srity išbandė, dabar pasuko link stilistės karjeros, bet išliko tame pačiame grožio industrijos pasaulyje. Visuomet su džiugesiu prisimena keliones, nuotykius susitikimus su dizaineriais. Kadangi ji labai bendraujanti, tad sugebėjo pasisemti minčių, įkvėpimo, gavo tiek gyvenimiškos, tiek darbo patirties. Ir taip būti modeliu yra darbas, ne žaidimas. Tad geriau tegu nueina į kastingus, jei atrinks, gaus pasiūlymus pamatys kas tai yra ir vėliau galės spręsti ar tai yra tai ką galvojo ir ko norėjo.
  Dėl agentūros, neatmesčiau nei vienos iš duotos nuorodos. Kiekvienas yra susidaręs savo nuomonę, bet mano dvi pažįstamos dirba su Supermodels dabar, labai gerai atsiliepia.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras