kapriskaa parašė:
Sveika,Mano tokia pat situacija tai kad priklauso pinigeliai tie kur kas ketvirty is SVB ir is belastingdienst po 90 e men kuriu dar negavau nors maziukui jau 2 men
Kai paskaiciuos, tai sumokes ir uz praejusi laika.Tik antram vaikui ta belastingdienst pasalpa yra per puse mazesne.







