minija parašė:
Taigi turbūt geriausia viską atiduoti likimo valiai. Kita vertus nieko ir nelieka... Atsipalaiduosi, pamatysi, tai išeis į naudą.
tai aisku, vat susiorganizavau i palanga praktika atlikinet. na super!! visada labai norejau ir kitas bazes aplankyt bet jau maniau kad niekaip man nepavyks isvaziuot su seima. o dabar galiu daugiau profesiniams reikalams atsiduot. o kai pas mane profesija nesudetynga tai ir pati dirbdama neblogai reabilituosiuosi


Pirmaisiais men negalejau prie kompo prisest, nes vis nesiojau, nesiojau, nesiojau, o dabar jis ismoko pats judeti. Tai atropoja ir capt uz klaviaturos =))))) Matyt nori su Jumis pasisveikinti, geros dieneles palinketi =))





