Mokymasis ir vaikelio auginimas - kaip suderinti?

Komentuoti
 1. 2016.02.28 13:32 (prieš 2 m.)

  Gal yra mamyčių, kurios augina vaikelį ir kartu pasiėmusios kokius nors kursus mokotės? Aš laukiuosi ir planuoju po gimdymo, per 2 metus pradėti buhalterių kursus lankyti, tad įdomu kada geriausia, tinkamiausia pradėti, kad būtų suderinamas ir mokslas, ir vaiko auginimas, priežiūra? Ir įdomu kaip tie kursai vyksta, egzaminai ar kažkas panašaus ten būna, ar praktinių dalykų daugiau būna negu teorinių? Nes net neįsivaizduoju kaip viskas vyksta. Kaip mokinimasis nuotoliniu būdu, daugiau pliusų ar minusų? Pasidalinkit savo patirtimi.

 2. 2016.02.28 18:11 (prieš 2 m.)

  Teko mokytis ir wis dar mokausi universitete neakivaizdziai, tai kol buvau nescia ejau i sesija nebuwo labai sunku mokytis, bet gimus dukrai tikrai wiskas labai komplikawosi likau wiena su dukra wyras dirbo ir gyweno kitam mieste teko prasyt anytos kad paziuretu kol budawau paskaitose weliau egzaminai ir namu darbai ...bemieges naktys su waiku ant ranku ir darbu rasymas tikrai buwo labai sunku...beja mokaus apskaita ir finansus...tenka labai planuoti laika ir kas karta atejus sesijos laikui sukt galwa kur padet waika...tai wyras biuleteni tai anyta atostogas...daugiau nenoreciau pakartoti nebent yra kas pagelbetu ir dazniau pabutu su waiku kad pasimokyt galetumet. Ir dabar jau praktikos bakalauras ir nera kada prisest ramej pasimokyt waikas serga pastowej, labai mazai lankom darzeli. Aisku neakiwaizdiniu kai mokaus tai ir destytoju paziuris kitos bet mokytis wistiek reikia.

 3. 2016.02.28 19:13 (prieš 2 m.)

  Užjaučiu, na bet viskas praeis ir bus tada lengviau. Su universitetu tai matau žymiai sunkiau, kursuose manau lengviau būtų, aš tai galvoju apie vakarinius kursus, kai jau yra kam vaikutį prižiūrėti. Tik va įdomu su krūviu, tikrai nesinori bemiegių naktų...

 4. 2016.02.28 22:46 (prieš 2 m.)

  Manau kad su kursais imanoma tikrai,plius jie nedaug trunka ir jei tikrai yra galimybe tai butinai eikit. Ir prasiblaskysit ir tobulesit;)

  1
 5. 2016.02.29 09:12 (prieš 2 m.)

  Ačiū, kad palaikot.

 6. 2016.02.29 09:23 (prieš 2 m.)

  Na aš ne kursus lankau. Mokaus magistrantūroj. Pirmą kursą pabaigiau su pilvuku, vasarą pagimdžiau (taip pat ir mokslinius bandymus-tyrimus dariausi vasaros metu), rudenį sėkmingai grįžau į mokslus pagalbos praktiškai neturiu, kam vaiko palikt irgi nelabai, bet viską susiderinu šiuo metu rašau mokslinį straipsnį bei tyriamąjį darbą ir ruošiuosi vasarą pasiint magistro diplomą. Taip,kad viskas įmanoma, svarbu tik noro ir užsispyrimo turėt ;) ir pirmyn ;)

  1
 7. 2016.02.29 16:45 (prieš 2 m.)

  Tai taip visada viskas įmanoma. Aš tai galvoju kad kai vaikelis metų bus, tada eiti pasimokinti. Girdėjau, kad kai kur dar kaina mažesne būdavo toms, kuriuos vaikelius augina, tai smagu būtų jei dar ir dabar taip.

 8. 2016.02.29 17:33 (prieš 2 m.)

  angelasirdzo parašė:
  Tai taip visada viskas įmanoma. Aš tai galvoju kad kai vaikelis metų bus, tada eiti pasimokinti. Girdėjau, kad kai kur dar kaina mažesne būdavo toms, kuriuos vai…

  Nuolaida tikrai buna mamos teko dometis kursais nes norejau pagilint zinias. O mokytis wisada werta, kai yra noro tikrai wiskas imanoma.

  1
 9. 2016.02.29 19:23 (prieš 2 m.)

  alyskutee parašė:
  Nuolaida tikrai buna mamos teko dometis kursais nes norejau pagilint zinias. O mokytis wisada werta, kai yra noro tikrai wiskas imanoma.

  Ir trukmė neilga, ir nuolaida dar, jau net dabar norisi. O nežinot kaip ten vyksta kursai? Vistiek manau kažkoks kaip atsiskaitymas būna ar kažkas panašaus, kad gautum pažymėjimą jog baigei kursus.

 10. 2016.02.29 20:40 (prieš 2 m.)

  angelasirdzo parašė:
  Ir trukmė neilga, ir nuolaida dar, jau net dabar norisi. O nežinot kaip ten vyksta kursai? Vistiek manau kažkoks kaip atsiskaitymas būna ar kažkas panašaus, kad …

  Ten yra keli wariantai su atestacijaj jei nori ir pazymejimo o ne tik diplomo kad esi isklausius kursus tai reik laikyt egzmanina kuris manau tikrai reikalingas ieskant darbo. O su paskaitu klausymu tai sudarineja grupes buna ten dienines ir wakarines nuo kursu priklauso reik konkreciai dometis kurie jums patinka. Ir tada jau pasako kiek tu akademiniu walandu ir kaip lankyti galima.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras