Meshka parašė:
Turbut jusu irgi neveda kad taip pries santuoka esate![]()
Tikrai neveda, nes nesutinku tekėti
Meshka parašė:
Turbut jusu irgi neveda kad taip pries santuoka esate![]()
Tikrai neveda, nes nesutinku tekėti
Karoole parašė:
santuokoje viskam sutikimo antros pusės reikia
Ne, būtent santuokoje viskam sutikimų ir nereikia, nes pagal įstatymą yra bendras turto režimas (išskyrus išimtis, kai sudaryta povedybinė/ikvedybinė sutartis). Turėjau mažiausiai kelias klientes, kurios tik nutraukiant santuoką ar vyrui mirus sužinojo, kad turi daug kreditorių. Pakartosiu, nueikite pas advokatą konsultacijos. Bus viskas daug aiškiau ir bent suprasite, ko norite.
Netipiška parašė:
Ne, būtent santuokoje viskam sutikimų ir nereikia, nes pagal įstatymą yra bendras turto režimas (išskyrus išimtis, kai sudaryta povedybinė/ikvedybinė sutartis). Tur…
Tai tada nežinau kodėl mano vyras pastoviai mane pas notarus tempia 😂
Karoole parašė:
Tai tada nežinau kodėl mano vyras pastoviai mane pas notarus tempia 😂
Todėl, kad sudaro NT perleidimo sandorius, kuriems sutikimas reikalingas. Tačiau tam, kad paimti paskolą, sutikimo nereikia. Tiksliau, praktikoje kartais prašo, bet tikrai ne visada. Va ir dabar, nutarus nutarukti santuoką, klientė sužino, kad vyras santuokos metu pasiėmė paskolų apie 40+ tūkst. sumai ir jau perduota antstoliams. Galbūt pavyks pasiekti, kad pripažintų tas paskolas asmeninėmis, bet čia ne faktas, kad taip bus.
Netipiška parašė:
Todėl, kad sudaro NT perleidimo sandorius, kuriems sutikimas reikalingas. Tačiau tam, kad paimti paskolą, sutikimo nereikia. Tiksliau, praktikoje kartais prašo, bet…
Na kaip bebūtų, santuoka yra santuoka. Nėra santuokos, nėra vaikui pavardes
Karoole parašė:
Na kaip bebūtų, santuoka yra santuoka. Nėra santuokos, nėra vaikui pavardes
Toks jausmas, kad santuoka tai jau aukštesnio lygio šeima. Nors pilna turiu pavyzdžių kaip tie nesusituokę galėtų pamokyti kaip būti šeima - "tie trečiarūšiai su skirtingomis pavardėmis". 😆 Koks kieno reikalas kaip kas gyvena. 😃
Rututus parašė:
Toks jausmas, kad santuoka tai jau aukštesnio lygio šeima. Nors pilna turiu pavyzdžių kaip tie nesusituokę galėtų pamokyti kaip būti šeima - "tie trečiarūšiai su sk…
Aišku viskas buvo požiūrio priklauso, bet kiek aplinkoje pastebiu, tokia požiūris vyrauja pas tas moteris, kurių neveda ir jos sau įteigia kad jos nenori
O jei autorei jau kyla tokie klausimai, reiškia jos pasaulėžiūroje yra taip, kad norėtų būti susituokus
Karoole parašė:
Na kaip bebūtų, santuoka yra santuoka. Nėra santuokos, nėra vaikui pavardes
Šiaip, jei tėvai nesutaria dėl pavardės, tai ginčą sprendžia teismas
Jūsų įsivaizdavimas, kad jei nėra santuokos, tai bus motinos pavardė, ne tik nepagrįstas teisės normomis, bet net nelogiškas. Motina, kaip suprantu, jauna moteris. Kai jau ras vyrą, kuris norės ją vesti, ji pasiliks mergautinę pavardę? Nes čia visa drama, kad vyras jai "pavardės neduoda". Bet jei jau ta pavardė jai tokia svarbi, tai gal kitas duos. O kas tada? keisti vaiko pavardę sulyg kiekviena motinos santuoka?
P.S. Mano dukters pavardė kaip tėvo. Kažkaip man net minčių nebuvo vyro terorizuoti, kad jis man "pavardę duotų", jei nori, kad dukra jo pavardę turėtų. Stebinate, moterys. Blogąja prasme.
Karoole parašė:
Aišku viskas buvo požiūrio priklauso, bet kiek aplinkoje pastebiu, tokia požiūris vyrauja pas tas moteris, kurių neveda ir jos sau įteigia kad jos nenori![]()
Man piršosi 2 vyrai. Dukters tėvas sutiktų vesti nors ir šiandien, jei aš sutikčiau. Bet man nereikia tos santuokos. Aš kasdien su skyrybų bylomis dirbu ir tas santuokas iš vidaus matau. Tai įsivaizdavimas, kad neišteka tik tos "trečiarūšės", kurių niekas neveda, grįstas tik asmeniniu kompleksu (pavadinčiau), kad tikra moteris - tik ištekėjusi. O gyvenime toks paradoksas, kad vyrai kaip tik labiau linkę vesti tas, kurioms tos santuokos nereikia kaip oro. O dėl autorės, tai iškart sakiau: Jai svarbu santuoka, bet vyras 9 m. neveda? Skiriesi ir ieškaisi kito vyro. Arba bent išsiaiškini, kodėl jis nesiperša. O ne daraisi vaiką ir šanatžuoji, kad vaikas tavo pavardės negaus, jei nevesi... Jūs čia rimtai kaip normalų dalyką vertinate?
Čia kai kas net teikė pasiūlymus išvis tėvo neįrašyti, jei jis neišpildo moters vienašalio noro ištekėti. Tai paskui graži istorija vaikui bus: "Kodėl aš neturiu tėvo?", "Nes nesutiko manęs vesti". Skaitau ir baisiuosi. Sveiko proto moteris, kuri nori ištekėti, visų pirma negyvena 9 m. su vyru, kuris nežada jos vesti. O jei jau gyvena, tai nenaudoja vaiko kaip šantažo priemonės santuokai sudaryti. Jei Jums normalu tekėti ne dėl to, kad kažkas iš tikro, laisva valia, iš meilės nori vesti, o tik "prispaustas į kampą", per prievartą, sukandęs dantis, tikslu matyti savo vaiką ar suteikti jam pavardę... Gaila man jūsų. Būtent tokių "šeimos vertybių" aš ir nesuprantu.
7 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai