Raganaa parašė:
Na tai va jei jums ramiau tai jus ir skiepykit. Man daug ramiau kai as neskiepiju. Man pikta tik del to, kad gydytojai visiems aiskina kad skiepai sventas reikalas,…
Visai neaiskina, kad sventas, isvardija galimas salutines reakcijas, ir pasako, kad jei butu kazkas netaip, ilgai t-ra laikytusi ar dar kas - atvaziuoti. Pasako, jog negalima skiepyti sergancio vaiko, kad negalima pirma para maudyti, vesti i lauka. Taip kad viska jie pasako ir perspeja. O buna mamu, kurios ir po lauka pavedzioja ir ismaudo, tai paskui gal net pacios ir itakoja salutines reakcijos atsiradima. O kodel neperspeja apie kenksmingas medziagas vakcinose? Gal todel kad ju nera








