Kauno klinikinė ligoninė

Josvainių g. 2, Kaunas
Akušerijos ginekologijos priėmimo - tel. (8 37) 306 057

Akušerė ginekologė Jūratė Žebrauskienė - tel. (8 37) 306 061
Akušeris ginekologas Vidmantas Sedziniauskas - tel. (8 37) 306 060
Akušerė ginekologė, medicinos mokslų daktarė Goda Jievaltienė - te
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2016.01.05 14:24 (prieš 3 m.)

Žalia Mėta parašė:
    Ne Jums mano žinutė Tik į teiginį atsakiau. Atsakymo laukiau iš bmamos

A, supratau, kad man, nes po mani postu paraset

2. 2016.01.08 18:23 (prieš 3 m.)

Turiu klausimeli: sakykite o butent sioje ligonineje gimdant (gimdykloje) duoda kazkokius naktinius mamai ar ne? Reikia savo tureti pizama. Kazkaip tik dabar susimasciau aciu, uz atsakyma

3. 2016.01.08 18:32 (prieš 3 m.)

Man rodos visur duoda

4. Mylimukas 4 m. 9 mėn.

2016.01.08 18:39 (prieš 3 m.)

anamei parašė:
    Turiu klausimeli: sakykite o butent sioje ligonineje gimdant (gimdykloje) duoda kazkokius naktinius mamai ar ne? Reikia savo tureti pizama. Kazkaip tik dabar susima…

Duoda. Savo naktinius galesit persivilkt po gimdymo jei noresit tik slepetes savo reikia tureti.

5. 2016.01.08 18:41 (prieš 3 m.)

Dekui, nes kazkaip susiruosiau tik pora pizamu kai jau pagimdysiu. Pazystama minejo kad tiesiog per apziuras gimdykloje kraujuojama siek tiek, tai ji issitepliojo savaja. Tai ir as susimasciau

6. Mylimukas 4 m. 9 mėn.

2016.01.08 18:55 (prieš 3 m.)

anamei parašė:
    Dekui, nes kazkaip susiruosiau tik pora pizamu kai jau pagimdysiu. Pazystama minejo kad tiesiog per apziuras gimdykloje kraujuojama siek tiek, tai ji issitepliojo s…

Na taip, greit niekas neskalbs savo naktiniu man dar plius vandenys pamazu vis bego, tai irgi paslapdavo marskiniai.

1
  7. 2016.01.08 21:07 (prieš 3 m.)

As tai jau po gimdymo pas sanitare dar vienus valdiskus paemiau naktinius, nes savo nenorrjau susitept, nes po cp ilgas gulejimas nusimate, tik ten kai kuriu labai priekis atviras, praktiskai nuoga is priekio buvau ir gerai kad emiau nes kai pasipyle pienas i trecia para tai slapia buvau..

1
  8. 2016.01.08 21:08 (prieš 3 m.)

anamei parašė:
    Turiu klausimeli: sakykite o butent sioje ligonineje gimdant (gimdykloje) duoda kazkokius naktinius mamai ar ne? Reikia savo tureti pizama. Kazkaip tik dabar susima…

duoda naktinius ir chalata. Reikalui esant tai ir paskui gali duot dar vienus.

1
  9. 2016.01.09 15:23 (prieš 3 m.)

mes jau namie vakar išsiprasem namo. tokia palaima buti namie, neskaitant to,kad bendrai ligoninej prabuvau puse menesio.
    patologiniam patiko visos gydytojos ir t.t.
    bet jau pagmdzius... man depresija nuo kai kuriu uzejo... ejo net vyras sneketi su kaikuriomis. bet primiausia papasakosiu apie gimdyma.
    gimdyma priziurejo skyriaus vedeja Zebrauskiene, konkreti, bet man labai patiko, veliau pereme kita gydygtoja, kuri patiko, bet is tiesu nezinau nei vardo nei pavardes. laabai dziaugiuosi,kad papuole tikrai nuostabi akusere JONELIŪNIENĖ Ilona, labai palaike, labai padejo, viska aiskino, klausinejo, jai esu labai dekinga. per jos pamaina ir pagimdziau
    na o kai perkele jau mus su mazyle i antra auksta ir prasidejo.. ateina viena aiskina kaip zindyti... ateina kita, ne ne taip darai, reikia daryti kitaip. dar galiausiai trecia is vis kitaip. dar to priespienio nera pergyveni, o cia dar stresuoja tave... tada ateina vel kokokia kita - neisleis namo, jei cia jums taip nesiseka.. zodziu. vyras ejo pas viena net kalbeti, nes apsiverkiau, su tais pamokslais jau net ir apsiverkiau. yra ir tu kurios tikrai fainos akuseres ir pan. gydytojos is esmes visos poatiko, bet su tom ir zindymo konsultante... sakau. paskui jau matai gerai, kaip saunu.. tai su ta prieziura ivare toki soka...
    Aciu dievui grizom namo ir mums puikiai sekasi.

6
  10. 1 m. 10 mėn.
    Mano dukrytei 4 m. 3 mėn.

2016.01.09 16:43 (prieš 3 m.)

sigma192 parašė:
    mes jau namie vakar išsiprasem namo. tokia palaima buti namie, neskaitant to,kad bendrai ligoninej prabuvau puse menesio.

Sveikinimai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras