Kauno klinikinė ligoninė

Josvainių g. 2, Kaunas
Akušerijos ginekologijos priėmimo - tel. (8 37) 306 057

Akušerė ginekologė Jūratė Žebrauskienė - tel. (8 37) 306 061
Akušeris ginekologas Vidmantas Sedziniauskas - tel. (8 37) 306 060
Akušerė ginekologė, medicinos mokslų daktarė Goda Jievaltienė - te
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.04.23 15:38 (prieš 3 sav.)

rožine parašė:
    Po pirmo gimdymo tai gal 4vnt iškruvinau, tai savu ir nenoriu detis 😊

Man labai pagelbejo tena kelnaites sauskelnes. Dar ir namo grizus su jom draugavau ypac nakti siuo klausimu 😉

2. Neirūnė 5 sav. 3 d.
    Martynas 4 m. 4 mėn.
    Laurynas 7 m. 10 mėn.

2019.04.23 16:02 (prieš 3 sav.)

Switchius parašė:
    O man smalsu tiesiog dėl chalato - galvoju iš namų verta vežtis ar ne? Kaip ten su temperatūra. Man amžinai karšta tai įtariu, kad galiu ir nepanaudoti, o vietos už…

Chalato tai neduoda. duoda marskinus tokius sexovus. Reiktu turet savo chalaciuka, kad i kolidoriu iseit uzsimest kazka. Bet uzteks plonesnio, storo tikrai nereikia.

3. 2019.04.23 16:17 (prieš 3 sav.)

Linutas parašė:
    Chalato tai neduoda. duoda marskinus tokius sexovus. Reiktu turet savo chalaciuka, kad i kolidoriu iseit uzsimest kazka. Bet uzteks plonesnio, storo tikrai nereikia…

Gimdziau 12d chalata gavau kaip ir naktinius

4. Neirūnė 5 sav. 3 d.
    Martynas 4 m. 4 mėn.
    Laurynas 7 m. 10 mėn.

2019.04.23 16:34 (prieš 3 sav.)

Na, tuomet atsiprasau. Gali buti, kad pasikeite tvarka, mano gimdymas buvo tik 2015 sausi. Nuo to laiko zinau ir gimdyklos atsiremontavo.

5. E 8 m. 5 mėn.

2019.04.23 17:03 (prieš 3 sav.)

Invit parašė:
    Labai teisingai pasakyta. Jei nera noro zindyti naujagimio, tuomet rinktis reiketu kita istaiga.

Tai kad visos skaitosi naujagimiui palankios. Tai kur siulot gimdyt, namuose gal? 😁🙈🙄🙄 Kur nori mamos, ten ir gimdo. Nori zindo, nenori - nezindo. Cia jau ne jums spresti.

6
  6. 2019.04.23 17:04 (prieš 3 sav.)

Į gimdyklą duoda naktinius ir chalatą. Iš gimdyklos išeinant perrengia naujais švariais naktiniais, chalatą bent man paliko tą patį, nes gimdykloj jo nesukruvinau. Bet aš vežiausi savo chalatą, nes man su savu smagiau, ligoninės jau tokie atitarnavę nemažai laiko

7. 2019.04.23 19:30 (prieš 3 sav.)

rugile2 parašė:
    Tai kad visos skaitosi naujagimiui palankios. Tai kur siulot gimdyt, namuose gal? 😁🙈🙄🙄 Kur nori mamos, ten ir gimdo. Nori zindo, nenori - nezindo. Cia jau ne jums s…

Bent minimaliai pasidomekite, pries isivaizduodami savo. Skirkit minute www.zindymas.lt/naujagimiui-palankiu-ligoniniu-sąrasas Taigi istaigos dirba pagal savo vidaus taisykles. Faktas tas, kad Kaune visos istaigos turi si statusa, todel daug kur bus sunku su misinuku, tuo tarpu Vilniuje yra vos 1 istaiga turinti si statusa.

1
  8. 2019.04.23 20:39 (prieš 3 sav.)

CoCoNuT parašė:
    Į gimdyklą duoda naktinius ir chalatą. Iš gimdyklos išeinant perrengia naujais švariais naktiniais, chalatą bent man paliko tą patį, nes gimdykloj jo nesukruvinau. …

Ačiū, konkretus atsakymas

9. 2019.04.24 10:26 (prieš 3 sav.)

Linutas parašė:
    Chalato tai neduoda. duoda marskinus tokius sexovus. Reiktu turet savo chalaciuka, kad i kolidoriu iseit uzsimest kazka. Bet uzteks plonesnio, storo tikrai nereikia…

Man davė chalatą, bet buvo labai karšta, tai neprireikė.

10. 2019.04.24 10:26 (prieš 3 sav.)

Noriukas parašė:
    Man labai pagelbejo tena kelnaites sauskelnes. Dar ir namo grizus su jom draugavau ypac nakti siuo klausimu 😉

Man taip pat labai jos patiko.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras