2012 m. lapkritinukai (Archyvas iki 2014.01.28)

1. Stebuklelis 4 m. 10 mėn.
    Stebuklas 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 12:03 (prieš 5 m.)

pas mano stebukleli jau 15 dantuku, 3 iltiniai jau isdyge, vienas pusiau, nu ir liko keleta kruminiu

2. Stebuklelis 4 m. 10 mėn.
    Stebuklas 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 12:04 (prieš 5 m.)

usirasa parašė:
    Per mano gimtadienj As ta diena eisiu pirmam vizitui su nestumu

Usirasa, pas mus su jumis viskas labai panasiai ir leliukas ir nestumas

3. Spidulėlis 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 13:20 (prieš 5 m.)

Neštukė22 parašė:

Jus cia kaip susitarusios

4. Spidulėlis 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 13:21 (prieš 5 m.)

usirasa parašė:
    Per mano gimtadienj As ta diena eisiu pirmam vizitui su nestumu

Nu saunuole jus, as ti kazkaip dar nesiryztu antram, noriu dar i darba gryzt padirbt, truputi kasdienybe prasklaidyt, tda gal ir bus planuose ir antras

5. Estela 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 14:30 (prieš 5 m.)

Neštukė22 parašė:

Tik nėštumus jūsų didesnis Bet mes taip norėjom ir planavom

kriste_88 parašė:
    Jus cia kaip susitarusios

Ir daug tokių yra

kriste_88 parašė:
    Nu saunuole jus, as ti kazkaip dar nesiryztu antram, noriu dar i darba gryzt padirbt, truputi kasdienybe prasklaidyt, tda gal ir bus planuose ir antras

Aš tai ir namie veiklos susirandu, siūnu sauskelnes pagal užsakymus, tai jau ir versliukas mūsų Ir nenoriu dar į darbą ir neturiu kur grįžti, o iš darželio negausim, tai dar Estela namučiuos pabus

6. Spidulėlis 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 15:10 (prieš 5 m.)

usirasa parašė:
    Tik nėštumus jūsų didesnis Bet mes taip norėjom ir planavom

Saunuole-auksaranke Na aisku, viskas tik i gera, pas mus tai vietu yra sociai darzely, tai vesim, nes niekas kitas nelieka as i darba tik tiek noriu, kad is namu istrukt, nes jau per daug uzsisedejau su mazaja, nes musu tetis plesosi per 2 darbus, todel mazosios auginimas ant mano peciu ir truputi ta rutina ir kazdienybe pabodus

7. Estela 6 m. 7 mėn.

2014.01.24 15:29 (prieš 5 m.)

kriste_88 parašė:
    Saunuole-auksaranke Na aisku, viskas tik i gera, pas mus tai vietu yra sociai darzely, tai vesim, nes niekas kitas nelieka as i darba tik tiek noriu, kad is n…

Aš įsivaizduoju, kad pabosta, kartais ir man taip būna, bet vyras labai dėmesingas ir daug padeda Tai kartais išeinu ir su draugėm susimatyt

8. almeda 6 m. 6 mėn.

2014.01.26 10:19 (prieš 5 m.)

mamytes ka daryti pastebejau pas mazaja kai eina kreivos kojytes kaip lankas toks geriam vitamina d po 5lasiukus zuvu taukus geriam mum 1metukai ir du menesiai pradejome vaikscioti metuku ir menesio ar issaugsim os tu kreiviu.kojyciu patarkite bei jei susidurete su tuo ka darete

9. 2014.01.26 12:10 (prieš 5 m.)

[email protected] parašė:
    mamytes ka daryti pastebejau pas mazaja kai eina kreivos kojytes kaip lankas toks geriam vitamina d po 5lasiukus zuvu taukus geriam mum 1metukai ir du menesiai prad…

Sveika, manau ne pro sali butu pasikonsutuoti su gydytoju, nes visaip gali but, ir kiekvieno vaikucio tas kreivumas gali kitoks but ir tau bus ramiau ir jei reiks gyd pagalbos, ji bus laiku tad sekmes jums didziausios

10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2014.01.28 09:32 (prieš 5 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2012-m-lapkritinukai-13

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.