2019 m. Vasarinukai ❤ Klaipėda!

Komentuoti
  1. 2019.06.01 22:33 (prieš 1 mėn.)

Laukiame visų mamyciu is klaipėdos! !😇👄
    🌸🌞 Taisyklės🌸🌞
    🌺 Pristatytikite
    🌺 Bendraukite
    🌺 Pozytyvumas
    💐💐💐💐💐💐

2. 2019.06.01 23:08 (prieš 1 mėn.)

Jei gyvenu tik už ribos per plentą priešais Tauralaukį, kažin galiu jungtis, nes mano kaimelio tai nemačiau temos

1
  3. Vilius 4 mėn.

2019.06.01 23:14 (prieš 1 mėn.)

😄

4. 2019.06.01 23:43 (prieš 1 mėn.)

Tylinaktis parašė:
    Jei gyvenu tik už ribos per plentą priešais Tauralaukį, kažin galiu jungtis, nes mano kaimelio tai nemačiau temos

😄😄
    Sukūriau šia tema nes maniau,kad gal mamytes iš Klaipėdos ar kurios buna Klaipėdoje nori susitikti,pabedrauri,pašnekėti apie mažylius 😊 Realiai jungtis gali visi 😉 tik manau labiau aktualu yra toks kurios Klaipėdoje 😇😇

5. 2019.06.02 00:18 (prieš 1 mėn.)

Tylinaktis parašė:

Vadinas esam beveik kaimynės
    Aš iš Mazūriškių,bet dažnai būnų Klaipėdoj

6. 2019.06.02 00:36 (prieš 1 mėn.)

Lokysta parašė:
    Vadinas esam beveik kaimynės
    Aš iš Mazūriškių,bet dažnai būnų Klaipėdoj

Labai giliai į Mazūriškes gyvenat? Mano tas lelius labai nemiegantis, iki valandos pabūna vežime lauke, valgyti irgi dažnai užsimano, pradeda verkt, tai kažkur ilgai neišsivešiu, bet kavos į miestą ar kur po apylinkes mane vyras vieną gali po darbo ar savaitgaliais išleisti, svarbu pienuko palikti tam laikui. Dažniausiai ir susitinku su draugėm viena, nes maniškis tie miegeliai zuikio dainos, nusiveščiau iki miesto, išimčiau iš kėdutės ir pradėtų zirst

7. 2019.06.02 06:30 (prieš 1 mėn.)

Sveikutes, damutes! As is Alksnynes rajono (netoli Big"o) laukiam pirmojo savo vaikelio. Terminas ne uz kalnu- liepos 4-8d., turesime berniuka Labai smagu butu susirasti ,,vezimo" draugu! :))

8. 2019.06.02 09:22 (prieš 1 mėn.)

Tylinaktis parašė:
    Labai giliai į Mazūriškes gyvenat? Mano tas lelius labai nemiegantis, iki valandos pabūna vežime lauke, valgyti irgi dažnai užsimano, pradeda verkt, tai kažkur ilga…

Patilžės gatvėj, kur spalvoti kotedžai

9. Leonardas 7 m. 8 mėn.

2019.06.02 09:53 (prieš 1 mėn.)

Sveikos aš prie Bigo gyvenu. Tik gaila mano mažule nemėgsta pasivažinėjimų vežime. Išeinam kokiom 20 min 🙁

10. 2019.06.02 09:53 (prieš 1 mėn.)

Labas,aš iš Bandužių. Taip pat smagu būtų susirasti ,pasivaikščiojimo draugę 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras