flicka parašė:
tevu-darzelis.lt/rk21874@130507bd088 mano chaotiskasis grafikelisturbut OV tikrai nevyko
![]()
![]()
Jeigu dar kiek pakiltų, kad ir ryt, tai manyčiau, kad vėlyva vyksta.
flicka parašė:
tevu-darzelis.lt/rk21874@130507bd088 mano chaotiskasis grafikelisturbut OV tikrai nevyko
![]()
![]()
Jeigu dar kiek pakiltų, kad ir ryt, tai manyčiau, kad vėlyva vyksta.
Sakykit ka man galvoti? tevu-darzelis.lt/rk38479@130509dc4eb sian is niekur nieko temp pakilo gerkle biski perstejo si ryto o db 37.3 temp,man niekad is niekur nieko nekyla
Šaltakojė parašė:
Jeigu dar kiek pakiltų, kad ir ryt, tai manyčiau, kad vėlyva vyksta.
as vat ir itariu, kad man OV jei vyksta tai velai, nes mano ciklas ziauriai nereguliarus ir ilgas
preita men buvo 49 cd
mano mmm db turi buti birzelio 14 d bet kaip visada tikiuosi uzgrybavimo
tevu-darzelis.lt/rk22203@1306018cf90 kaip manote ar gali but ovuliacija jei sergu mm? nes temp netoli 37
Daivapen parašė:
kas zinot kaip nustatyti grafika kad rodytu temp matavima nuo geguzes pradzios iki pat dabar viename grafike? man ismeta nuo birzelio 1 iki liepos 6, kaip kitaip nu…
manau memes reik nuimti nes del memiu jis perkeelia i nauja langa
Daivapen parašė:
tai isvis nezymeti mm? tada rodys?
o tai kam tau kad bendrai rodyti=u ,te buna tos memes matuok per jas bet nesuprantu kam per jas matuoti?
2 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai