Dirglios žarnos sindromas

Komentuoti
 1. 2017.03.30 12:50 (prieš 2 m.)

  Gal kas susidūrėte su šia liga. Dėl kokių priežasčių ji atsirado, kaip diagnozavo, kaip gydotės? Kaip maitinatės? Gal kam pavyko pasveikti?

 2. 2017.05.12 22:12 (prieš 2 m.)

  As susiduriau. Jau du metai kankinuosi. Pradzioje buvo viduriavimas, paskui prasidejo pilvo skausmai, nukrito svoris 4-5 kg, nuolat prastai jausdavausi.. iki pat siol kamuoja vis uzeinantys pilvo skausmai, nors begale tyrimu pridaryta, begale vaistu isgerta.. bet vis nepraeina. O kokie jusu simptomai? Kaip gydotes?

 3. 2017.05.15 09:05 (prieš 2 m.)

  Panašūs ir man simptomai. Laisvesni viduriai, pilvo, dažniausiai dešinėje pusėje skausmas, kartais pilvo pūtimas. Prasidėjo viskas po gana ilgo gydymosi antibiotikais kurso ir ne vieno, operacijos ir persirgtos žarnyno infekcijos. Tyrimai nieko blogo nerodo, tik truputį sutrikusį virškinimą. Kolonoskopija nedaryta. Pradžioje gydžiausi vaistais, gėriau virškinimui gerinti kasos fermentus, taip pat spasmus malšinančius (Meteospasmyl, Spasmomen) vaistus, geriamąjį skystį Iberogast. Nežinau, kiek jie padėjo, kiek ne, nes būna, kad pagerėja, po to vėl pablogėja. Žymesnis pagerėjimas buvo, kai pradėjau laikytis FODMAP dietos. Gal tiesiog sutapimas, bet ypač pilvo pūtimui tai ji tikrai didelę reikšmę turėjo. Kas dar labai padeda, tai reaguliarus, bet neintensyvus fizinis aktyvumas. Mano atveju, tai tiesiog vaikščiojimas gamtoje, miške. O kaip jūs gydotės?

 4. 2017.05.15 22:04 (prieš 2 m.)

  As gydziausi meteospasmyl, lactoseven, mucofalc ir trittico retard(cia antidepresantu grupes vaistas). Siuos vaistus geriamt lyg ir buvo pagerejimas, bet paskui vel grizo pilvo skausmai, galvos svaigimas, silpnumas.. nenorejau tiketi, kad man dzs, nes organizmas nereagavo i gydyma.. tada vel per gydytojus, mano gastroenterologas kraipe galva, kai apibudindavau pilvo skausma (jis toks kaip deginantis, kaip kad pilvas kaistu, dazniausiai desine puse prie bambos skauda, bet buna, kad ir kairi sona, kartais visa pilva, kartais plinta i nugara, juosmeni, kojas). Nutare daryt kolonoskopija, aisku viskas buvo ok zarnyne. Tada ejau pas kita gastro, ji israse duspatalin, meteospasmyl ir enterol. Bet irgi nereagavo organizmas i gydyma.. vel visokios mintys, kad mane kazkoks pasleptas kirminas eda. Nu negaliu patiket, kad man tas dzs, kai tiek simptomu ir vaistai neveikia.. tada ejau ir pas reiki specialistus, ir geriau tiens papildus, zoles, vaistus nuo kirminu.. siuo metu galvos svaigimas, pykinimas, silpnumas dinge, svori ataugau koks buvo, bet tie skausmai nepaleidzia vis manes.. greiciausiai sius darytis kompiuterine tomografija vidaus organu. Tiesa, siuo metu geriu antidepresantus, nes gali buti, kad tai nervinio pobudzio paichosomatiniai skausmai + dzs... tikras brudas behe, man ypac paumeja skausmas per mms ir skauda visa ju laika, kartais ir po.. o jums ar daznai uzeina skausmai? Nekrito svoris?

 5. 2017.05.17 11:35 (prieš 2 m.)

  Sudėtingai jums, jau nemažai įvairaus gydymo išbandyta. Mano atvejis gal kiek kitoks. Nebuvo galvos svaigimo, pykinimo. Silpnumas buvo, taip pat ir svoris krito, dar naktinis stiprus prakaitavimas, bet tada žarnyne rado jersenios bakteriją. Po gydymo antibiotikais kurso pagerėjo, bet skausmas dešiniajame šone išliko ir vidurių laisvumas. Pilvo skausmas man dažniausiai būna dešinėje pusėje, maudžiantis, kartais jaučiu jautrumą visame pilve, lyg kaitimą nestiprų. dažniausiai skauda toje vietoje, kur per apendicito operaciją darytas pjūvis. Būna, kad skausmas praeina, bet ir vėl užeina. Stebiu save, bandau atsekti, nuo ko tai galėtų priklausyti, bet kol kas nelabai man pačiai aišku. Buvo nukritęs svoris, bet pilnai atsistatė. Netradicinės medicinos gydytoja neigia DZS diagnozę. Jos nuomone, skausmus sukelia smėlis ir druskos šlapimtakiuose.
  O jums nėra endometriozės? Esu girdėjusi, kad būna moterų, kurias gana intensyviai kankina pilvo skausmai, sergant šia liga. Žinoma, psichologiniai dalykai tikrai gali sukelti įvairius psichosomatinius nusiskundimus. Tik klausimas, kodėl antidepresantai neveikia? Ar bandėte psichoterapiją? Gal ji būtų efektyviau nei vaistai.

 6. mylimukas 5 m. 8 mėn.
  princesse 11 m. 9 mėn.

  2017.07.19 00:13 (prieš 1 m.)

  Sveikos. Ieskau info. Jau kuris laikas skauda baisiai (raizo) ,pilvo apacia pries tustinimasi. O paskui vel visk ok.lyg niekur nieko. Nebeduprantu del ko. Kt men pas gyd.bet jau neberamu. Ar gali but cia dzs ?

 7. 2017.07.19 09:14 (prieš 1 m.)

  lauretaa parašė:
  Sveikos. Ieskau info. Jau kuris laikas skauda baisiai (raizo) ,pilvo apacia pries tustinimasi. O paskui vel visk ok.lyg niekur nieko. Nebeduprantu del ko. Kt men pa…

  Sunku pasakyti, gali būti visaip. Šiaip tai DŽS diagnozuoja, kai atmetamos kitos galimos diagnozės. Pas kokį gydytoją eisite?

 8. mylimukas 5 m. 8 mėn.
  princesse 11 m. 9 mėn.

  2017.07.19 16:05 (prieš 1 m.)

  manodarzelis parašė:
  Sunku pasakyti, gali būti visaip. Šiaip tai DŽS diagnozuoja, kai atmetamos kitos galimos diagnozės. Pas kokį gydytoją eisite?

  Pas vidaus pirmiausia.as ne lietuvoje. Lb tikiuosi.kad neprireiks kolonoskopijos.

 9. 2017.07.19 20:47 (prieš 1 m.)

  Pirmiausia, bent Lietuvoje tai daro išsamius kraujo tyrimus, išmatų tyrimą, echoskopuoja pilvą. Jeigu visi tyrimai būna geri, sprendžia dėl kolonoskopijos reikalingumo. Man diagnozavo šį sindromą, skyrė vaistų (spasmus malšinančių), dietą (FOODMAP). Buvo laikas, kai labai blogai buvo, dabar pagerėjo. Vaistų stengiausi kuo mažiau vartoti, tik kai negalėdavau kentėti, dieta padėjo. Pagerėjimas ryškesnis buvo, kai pavartojau papildus Dida. Nežinau, ar jie padėjo, ar tiesiog sutapimas. Kiek jau laiko jums tie skausmai?

 10. mylimukas 5 m. 8 mėn.
  princesse 11 m. 9 mėn.

  2017.07.19 21:22 (prieš 1 m.)

  manodarzelis parašė:
  Pirmiausia, bent Lietuvoje tai daro išsamius kraujo tyrimus, išmatų tyrimą, echoskopuoja pilvą. Jeigu visi tyrimai būna geri, sprendžia dėl kolonoskopijos reikaling…

  Man geros 4 sav jau.bet tik pries tustinantis. Daugiau jokiu skausmu. O jums kokie simptomai ?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
35,00 €
25,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6