[email protected] parašė:
O tas sweep taip cia verciasi?Ir ji per vizita per apointment daro Ar siuncia I ligonine?
Hmmm jis kaip masazas skaitos ir ji ligoninej daro
kai eisit pas midwife paprasykit 40sav sweep
[email protected] parašė:
O tas sweep taip cia verciasi?Ir ji per vizita per apointment daro Ar siuncia I ligonine?
Hmmm jis kaip masazas skaitos ir ji ligoninej daro
kai eisit pas midwife paprasykit 40sav sweep
.As. parašė:
Hmmm jis kaip masazas skaitos ir ji ligoninej darokai eisit pas midwife paprasykit 40sav sweep
![]()
O kam ji daro?
[email protected] parašė:
O kam ji daro?![]()
Jei pernesiojate - kad paskatintų natūraliai gimdymą ;)
.As. parašė:
Hmmm jis kaip masazas skaitos ir ji ligoninej darokai eisit pas midwife paprasykit 40sav sweep
![]()
Membranas prasklaido, bet ne visom suveikia. Man asmeniskai nesuveikė. Ir procedūra pakenčiama, bet nelabai maloni.
pirellikiss parašė:
As nesu cia buvus is vis pas daktaru, tik pas Kazlauska. Ar jis gali but priziurintis gp? Ar geriau pas airiu gp eiti?
Jei neklystu, Kazlauskas nepriziuri nesciuju. Tiesiog nueikit pas artimiausia GP, srba pas lietuviu GP galit, parasys laiska i ligonine kuria jus norit, ir laukit is ligonines pirmos vizito datos
samancike parašė:
Gal kuri is mamyciu zada gimdyti Hollies street ligolineje ? Dublino centre
As ten gimdziau pries dvi savaites
Astika379 parašė:
As ten gimdziau pries dvi savaites
gal gali pasidalinti savo ispudziais
ar patenkinta aptarnavimu likai ?
14 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai