Deimantienė parašė:
Sveikos mamytes! Mane domina kam buvo ši operacija atlikta Kauno klinikose? Mums bus 05 31d turiu pora klausimėliu![]()
Deimantienė parašė:
Sveikos mamytes! Mane domina kam buvo ši operacija atlikta Kauno klinikose? Mums bus 05 31d turiu pora klausimėliu![]()
Sveiki, mums Kauno klinikose jau padarytos 3 operacijos ir laukia 4
Turejo buti tik 2, bet po 2 pabego siules, padare 3, jau cia dabar tikrai paskutine, bet ir vel pabego pora siuliu
Vaizdas dabar blogesnis nei po 2 operacijos... Skambinau gydytojui, nes turejom liepa pasirodyti, kai viska papasakojau kaip pasikeite po apziuros balandi, tai liepe pasirodyti kita savaite. Musu 3 operacija atlikta kovo pradzioje. Jei ne darbas turbut isproteciau. Sakykite kas jus neramina? Ar jums pirma operacija?








