Marijanaa parašė:
Beje, irgi pirmagymį turėsime, sūnelį![]()
dziugu girdet :)) siemet berniuku metai
Marijanaa parašė:
Beje, irgi pirmagymį turėsime, sūnelį![]()
dziugu girdet :)) siemet berniuku metai
Marijanaa parašė:
Tai jau tikraiJonavoje ypač
![]()
Na taip :)) Pritruksim marciu
Selestina parašė:
tep tep va viena jau auga![]()
Oi ne viena, ne viena
O Jonavoj gimdyti nera jokios rizikos... Bent jau man tai viskas buvo super!!!!
Sveikos As ir esu uz Jonava. Nors gyvenu siuo metu Kaune prie gimdimo namu mazylis, bet kai prasidejo viskas vis tiek vaziaviavau i Jonava. Taip kaip buvau suplanavus.
Jonavai gimdyves reikalingos uz tai ten Jos mus priziuri kaip princeses, kad tik sugriztume, ar rekomenduotume kitoms
O Kaune mesmale! ;)
10 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai