kristuka parašė:
aisku noreciau didesnio efekto.. bet buna jau nuo putimo i nosine , nosyte parausta, tai tada issitraukiu as vel ji. vis noriu nusipirkt ta inhaliatoriu, bet vis ka…
jo, geras daiktelis
vakar pirma karta isbandem,tikiuosi kita karta trauksiu as ji tik kita met
irgi vasara isigyjau i ateiti sakiau investicija







