viliux parašė:
del vienkartines,tai zinau,kad gausiuir kiekviena men gausiu siokiu tokiu pajamu,nes dirbanti esu,tik uz vaika kazi ar gausiu..nes vyras dirba ant saves ir tos pajamos visokios buna ...
tai jei dirbanti esi tai gausi ir tai skaitysis tavo pinigai uz vaikuti







