Perliuko mama parašė:
O jau galvojau, kad kažko nebesuprantu. Be būsto dokumentų deklaruoti gyvenamos vietos negalima, nes būstas turi būti registruotas, su tiksliu adresu. Tai nuominink…
Tai va jei pazystamu tai kita kalba..zodziu klaipeda nori but issikirtine..nesuprantu kokiu tikslu jie cia taip









