Krūtų didinimas (atsiliepimai) (Archyvas iki 2018.05.02)

1. 2017.03.06 18:45 (prieš 1 m.)

kdovilyte parašė:
    Kaip greitai daretes operacija po maitinimo?

Kai darys operacija, bus kaip tik praeje 8men.

2. 2017.03.06 18:53 (prieš 1 m.)

kibiriukas parašė:
    Kai darys operacija, bus kaip tik praeje 8men.

Man taip pat ?

3. 2017.03.07 10:18 (prieš 1 m.)

Sveikos merginos! Prisijungiau prie forumo butent del jusu o is tikro nusprendziau darytis op. Rugsejo - spalio menesi po bakalauro ir praejus vasaros karsciui svarsciau apie Papecki arba Astrauska, bet isgazdino papeckio kliurke kuria rode per "patriotai" laida sirdis linksta tik prie motyvos ergonomisku implantu. Dabar dydis 75a, papuliai toli vienas nuo kito, tai vaizdelis nekoks :D! Papasakokit, prasau, galit ir i az, kas daretes pas Papecki kas kaip!

4. Mažiukė 3 m. 9 mėn.
    Dukra 6 m. 11 mėn.
    Sūnus 10 m. 3 mėn.

2017.03.07 10:35 (prieš 1 m.)

Mane Papeckio fizionomija gasdina labiau nei jo darbai...

5. 2017.03.07 10:39 (prieš 1 m.)

Gswipe parašė:
    Sveikos merginos! Prisijungiau prie forumo butent del jusu o is tikro nusprendziau darytis op. Rugsejo - spalio menesi po bakalauro ir praejus vasaros karsciui :…

Pilna geru chirurgu juk, kam pas ji verztis ir tiketis 50 ant 50 proc kad bus gerai?

6. 6 m. 10 mėn.

2017.03.07 10:43 (prieš 1 m.)

Gswipe parašė:
    Sveikos merginos! Prisijungiau prie forumo butent del jusu o is tikro nusprendziau darytis op. Rugsejo - spalio menesi po bakalauro ir praejus vasaros karsciui :…

Jau tik ne papecki,kiek pridirbes visko ir is vis kaip bendrauja... as pas astrauska dariausi

7. 2017.03.07 11:09 (prieš 1 m.)

_Prada_ parašė:
    Jau tik ne papecki,kiek pridirbes visko ir is vis kaip bendrauja... as pas astrauska dariausi

As bendravau tik el pastu. Tai nuomones neturiu apie ji pati man patiko jo darbai svetainej nes gan naturaliai atrode.. bet is pasisakymu supratau, kad tik tuoliau nuo jo :D..

8. 2017.03.07 11:13 (prieš 1 m.)

Sniegexx, skaiciau dejotes motyva :).. ar jau jauciasi naturali implanto elgsena, patenkinta?

9. 6 m. 10 mėn.

2017.03.07 11:14 (prieš 1 m.)

Gswipe parašė:
    As bendravau tik el pastu. Tai nuomones neturiu apie ji pati man patiko jo darbai svetainej nes gan naturaliai atrode.. bet is pasisakymu supratau, kad tik tuoli…

Drauge buvo,sake bendrauja kaip pacanas su draugeliu,blet nx ir panasiai...o ir siaip as fb grupej tiek apie ji prisiskaiciau,kd baisu,aisku apie visus yra blogu atsiliepimu

10. 2017.03.07 11:18 (prieš 1 m.)

_Prada_ parašė:
    Drauge buvo,sake bendrauja kaip pacanas su draugeliu,blet nx ir panasiai...o ir siaip as fb grupej tiek apie ji prisiskaiciau,kd baisu,aisku apie visus yra blogu at…

Kaip fb vadinas grupe? Pasiskaityciau tiek ir tereikejo. Eisiu pas astrauska i kons geguzes menesi ☺ as patenkinta jo darbu?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.