Krūtų didinimas (atsiliepimai) (Archyvas iki 2018.05.02)

1. 2018.02.22 12:42 (prieš 9 mėn.)

Po 2.5 sav po op. norint nusiprausti reikia aisku nusiimti liemenuka. Tada jauciu ta svetimkuni. Atrodo kad iskris tie papai:)) ar man vienai toks jausmas? Idomu kada praeis.. tikrai nejauku buti be liemenuko

1
  2. 2018.02.22 14:01 (prieš 9 mėn.)

Man truputi maziau laiko bet tas jausmas kad be liemenuko jie “nukris” tikrai yra ?net nesinori jo nusiimt nes tada kaip nusvera jiec tempt pradeda kazkaip:)))
    Man vienoj kruty kazkoks kaip zliugsejimas jaucias pradzioj po operacijos lyg oro buvo like, gal kam taaip buvo? Einant viena krutis jaucias o kita ne, atrodo kaip slankiotu bet taip but negali..

1
  3. 2018.02.22 14:03 (prieš 9 mėn.)

Saulyna28 parašė:
    Man truputi maziau laiko bet tas jausmas kad be liemenuko jie “nukris” tikrai yra ?net nesinori jo nusiimt nes tada kaip nusvera jiec tempt pradeda kazkaip:)))

Skysciai ten turbut, ishsivaikscios

4. 2018.02.22 15:54 (prieš 9 mėn.)

Saulyna28 parašė:

Man pora sav. po operacijos irgi jausdavosi oro burbuliukai po oda. Taip spaudziant jie stumdydavosi, tarsi siugzdedavo - nemalonus buvo jausmas ? Klausiau chirurgo, sake kartais taip buna, bet su laiku to oro nelieka. Taip ir buvo - trecioje savaiteje tu oro burbuliuku neliko ?

5. 2018.02.22 17:09 (prieš 9 mėn.)

Saulyna28 parašė:

Aga ir Man taip jautesi... sake cia skysciai bet nebesijaucia. Na ir man ta liemenuka nemalonu nusiimt

6. 2018.02.23 18:49 (prieš 9 mėn.)

Sveikos ruošiuosi ir aš operacijai laukiu dar konsultacijos datos, dar tik po 3 savaičių, bet galvoju kokius tyrimus reikėjo pasidaryti pries operaciją? Kraujo? Kokius dar? :)) Ačiū

7. M 14 m. 6 mėn.

2018.02.23 23:09 (prieš 9 mėn.)

Spanguolytė1 parašė:
    Sveikos ruošiuosi ir aš operacijai laukiu dar konsultacijos datos, dar tik po 3 savaičių, bet galvoju kokius tyrimus reikėjo pasidaryti pries operaciją? Krauj…

Sveika, kaip tik ruosiuosi operacijai, kuri jau ateinanti antradieni, tad sia savaite dariau visus tyrimus Galima juos aisku klinikoje pries operacija atlikt, bet , kad butu ramiau nusprendziau vaziuot jau viska turedama, o tai ivairios fobijos kamuoja, kad koks hemoglobinas gali but per zemas ar dar kas islis. Zodziu prisegu savo atmintine, kitose klinikose tiketina, kad kitaip reikalauja.
    Tiesa, dar prie to saraso parase, kad rekomenduoja krutu ultragarsa pasidaryt, del sventos ramybes irgi padariau

2
  8. 2018.02.24 00:00 (prieš 9 mėn.)

Amiwera parašė:
    Sveika, kaip tik ruosiuosi operacijai, kuri jau ateinanti antradieni, tad sia savaite dariau visus tyrimus Galima juos aisku klinikoje pries operacija atlikt, be…

Ačiū labai Jau greit operacija, linkiu kad praeitų kuo puikiausiai ir galėtumėt džiaugtis rezultatais Norėčiau kad ir man būtų jau antradienį

9. M 14 m. 6 mėn.

2018.02.24 22:08 (prieš 9 mėn.)

Spanguolytė1 parašė:
    Ačiū labai Jau greit operacija, linkiu kad praeitų kuo puikiausiai ir galėtumėt džiaugtis rezultatais Norėčiau kad ir man būtų jau antradienį

Aciu, pati netikiu, kad jau taip greit Taip ilgai iki jos ejau, rinkau informacija, vaiksciuojau i konsultacijas o beliko tik pora,dieniu.... Pasidalinsiu butinai ispudziais

3
  10. 2018.02.25 02:57 (prieš 9 mėn.)

Amiwera parašė:
    Aciu, pati netikiu, kad jau taip greit Taip ilgai iki jos ejau, rinkau informacija, vaiksciuojau i konsultacijas o beliko tik pora,dieniu.... Pasidalinsiu…

Sekmes! Laikykis!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.