Sveikos esamos ir busimos mamytes
prisijungiu ir as prie jusu
gyvenu Olandijoje 5 metai... . siandien suzinojau,kad laukiuosi.
labai dziaugiuosi... pagaliau busiu mamyte
bet dabar tiek daug klausimu galvoje kaip ka ir kur.? juk pirma nestumas, nieko nezinau... aisku ryt bandysiu registruotis pas savo seimos daktara... tartis del pirmo vizito..
gal labiausiai rupimas klausimas butu man toks... kaip cia olandijoje yra su darbu. as dirbu per autzenbiura ir jokio kontrakto neturiu is darbovietes. dirbu gan itempta darba... tenka ir paletes kilnoti ir prie masinu, spausdinimo stakliu dirbti... nera darbas is lengvuju.. ta esu suglumusi kada tektu man pranesti darbovieteje apie savo nestuma.? kai lietuvoje kiek zinau, tai nesciosios negali atleisti is darbo. o kaip cia yra olandijoje.? ar kas nors yra susidurusios su panasia situacija
butu idomu suzinoti ir pasidalinti patarimais bei nuomonemis
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Kūdikių pasaulis
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Augu sąmoningai
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas








