Tėvų Darželis » Nėštumas ir gimdymas » Nėštumo požymiai ir nėštumo nustatymas » Laukiuosi ar ne?

Ar galėjau pastoti, jei po gimdymo buvo menstruacijos?

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.01.05 16:26 (prieš 14 m.)
  2. Mažylis 12 m.
    Princesytė 15 m. 11 mėn.

    2012.01.05 16:38 (prieš 14 m.)
    3
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.01.05 16:43 (prieš 14 m.)
    3
  4. Mažylis 12 m.
    Princesytė 15 m. 11 mėn.

    2012.01.05 16:49 (prieš 14 m.)
    7
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.01.05 17:12 (prieš 14 m.)
    1
  6. V♥️ 13 m. 4 mėn.
    S♥ 15 m. 10 mėn.

    2012.01.05 17:28 (prieš 14 m.)
    2
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.01.05 18:14 (prieš 14 m.)
  8. Mazyle 10 m. 9 mėn.
    Mūsų princesė 15 m. 1 mėn.

    2012.01.05 18:55 (prieš 14 m.)
    1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.01.05 20:02 (prieš 14 m.)
    1
  10. V♥️ 13 m. 4 mėn.
    S♥ 15 m. 10 mėn.

    2012.01.05 20:06 (prieš 14 m.)
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras