Sveikos mamytes,
Turiu klausyma apie mano menstruacijas, gal kam taip buvo. Po gimdymo sirgau viena karta, db turejau susirgti 28 gruodzio 2011, kol kas dar nieko. Myliukus darem atsargiai, bet 2x leidom pasidziaugt, bet tai buvo gale men (pries tariamas mms)
Gal kam taip buve? :hmmm







