Miokardo infarktas

Komentuoti
 1. L 6 m. 9 mėn.

  2015.07.26 08:24 (prieš 3 m.)

  Ivykus pirmajam ar turejo polinki pasikartoti? kiek darbinumo liko po sios ligos?kokie budingi simptomai buvo pries pasikartojant antra kart?ar stentavimus teko kartoti?

 2. 2015.07.26 09:53 (prieš 3 m.)

  Plati tema, o kiekvienam žmogui viskas labai individualu ir priklauso nuo n faktorių: prisižiūrėjimo, gyv.būdo ir t.t.

  Asmeniui, kurį pažįsti iš mano rato, darbingumas liko visas, aišku žiūrint koks darbo pobūdis. Polinkis kartotis buvo, stentavo antrą kartą. Simptomai irgi individualūs: skausmas kairėj rankoj, petyje, lyg laužo, lyg perpūtė...

  Visi mes einam ne jaunyn - kai su tuo susitaikai, kai nustoji jaustis amžinas, pasidaro lengviau išgyventi ligas ir kūno pavargimus.

 3. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 5 m. 1 sav.

  2015.07.26 09:54 (prieš 3 m.)

  xixiciuke parašė:
  Ivykus pirmajam ar turejo polinki pasikartoti? kiek darbinumo liko po sios ligos?kokie budingi simptomai buvo pries pasikartojant antra kart?ar stentavimus teko kar…

  labai sunkus jusu klausimas, labai priklauso del kokios arterijos uzsikimsimo ivyko infarktas, koks infarkto dydis, per kiek laiko buvo suteikta pagalba, kaip pavyko atitaisyti pratekamuma, kaip teisingai ir reguliaraiia bus vartojami vaistai, ir dar kokie liekamieji reiskiniai liko, tad n kintamuju, gal lengviau butu jei apibudintumete savo situacija arba klaustumete gyd kardiologo su visais israsais

  1
 4. L 6 m. 9 mėn.

  2015.07.26 15:23 (prieš 3 m.)

  Para laiko kentejo ir niekur nesikreipe, kai prasidejo dusulys, vemimas, tuomet issikviete greitaja. Ligoninwje atliko kardiograma ir buvo diagnozuotas infarktas, ekstra stentavimas.viena kraujagysle 98proc uzsikimsusi, berods kaireje esantis apytakos ratas, kita kraujagysle 79proc.po menesio procedura kartota kitoje puseje dar stentuotos dvi kraujagysles.invalidumas 45proc.draudziam kelti sunkiau nei 15kg.vis dar aukstas ir nepastovus kraujospudis 160/100, daugiau pajudejus dusulys ir prakaitavimas, nuovargis, silpnumas, mirties baime.

 5. 2015.07.26 15:37 (prieš 3 m.)

  Tai čia seniau įvykęs? O tema kam, ar antro tuoj nebus?

  Gretutinių ligų nėra? Mirties baimė tai čia jau turbūt natūralu, padėtų psichologas. O vaistai išrašyti? Gal jie netinka, jei spaudimas nesitvarko? Mitybą irgi reiktų žiūrėti labai. Visokie riebūs, rūkyti ir tt, didinantys cholesterolį, turėtų būt išbraukti.

  Dusulys ir prakaitas gali būt ir nuo cukraligės, ir nuo dar n ligų.

  Šiaip dar banalus pulso tolygumo sekimas yra prevencija. Jei kas kelinto pulso dūžio nėra - į ligoninę. Taip maniškiai užčiuopė artėjantį antrą.

 6. L 6 m. 9 mėn.

  2015.07.26 18:24 (prieš 3 m.)

  Pvz insultai turi polinki kartotis, po pirmo yra tikimybe, kad per 10d bus antras 50proc.tad idomu,kaip yra su infarktu,nes teoriskai kaip ir mechaniskai problema isspresta -atkistos kraujagysles.nezinau tik kiek sirdies raumens pazeista. Tad idomu kokia tendencija cia.gal kas susiduret.situacija nera gerejanti, mediku aplankyta ne vienas, tyrimu atlikta daug, atlikta reabilitacija.nesinori kad antras kartas butu lemtingas. Savo artima visuet norisi issaugot iki paskutinio ir jam padet.

 7. 2015.07.26 19:27 (prieš 3 m.)

  Jei apie insultą tai girdėjo kone visi, o apie infarktą lyg nevaikšto tokios žinios, vadinas kaip ir nėra fakto, bet yra individuali tikimybė. Todėl nieks nepasakys tau, bus ar ne, kada ir koks. O ką sako medikai? Dėl ko negerėja būklė? Gal ir saviįtaiga čia dirba? Minčių galia beribė, o jei yra ir baimė mirti, tai simptomai dvigubėja, baimė viską didina.

 8. 2015.07.27 00:42 (prieš 3 m.)

  O artimo tu neišsaugosi, jei tas artimas pats nenorės išsisaugoti. Todėl jei kovoji tu, o ne jis - deja, tik eikvoji energiją ir savo sveikatą. Nenugyvensi kito gyvenimo ir nepadėsi, jei pačiam nėra noro prisižiūrėti/gyventi dar ilgai. Ligos neigimas - blogiausia stadija. Patyrėm. Daryk, ką nori, nieks nepadės. Nors, kita vertus, vietoj prognozuotų 3 mėn išėjo 1,5 metų. Bet ir negali žinot, ar kitų darbas padėjo, ar prognozės buvo netikslios. Aišku, sėdėt sudėjus rankas irgi ne išeitis, bet drąskytis irgi kraštutinumas... Tai nepanikuok, bus, kaip turi būti.

  Geras posakis: if it's not ok, it's not the end. Everything is ok in the end.

 9. L 6 m. 9 mėn.

  2015.07.27 07:05 (prieš 3 m.)

  As nesitikiu, kad man pasakys kas kiek liko gyventi arka tiksliai bus ar nebus antras kartas, nei daktarai nei forumas nei p.d. tiesiog domiuosi pacios ligos progresu i viena ar i kita puse, bei pacio ligonio itaka ligos eigai. O mano atveju konkreciu -noras gyventi labai didelis, pokyciai tiek mityboje tiek gyvenimo bude nemazi - sureguliuota mityba, pasivaiksciojimai, nors vaistu kiekis dar didesnis nei duonos. O gydytoju nuomones skirtingos - kad tai pasekme ligos,kad taip jau ir bus visa laika, kitas kad jei negeres, teks atvert krutines lasta ir suntuot, trecias kad dar per mazai laiko praejo ir reikia normalizuoti vaistais.

 10. 2015.07.27 10:25 (prieš 3 m.)

  Šiaip tai jo, čia buvo ledkalnio viršūnė, pasekmė iki tol buvusių reikalų, streso ir viso kito. Todėl jau niekad nebebus tokios sveikatos, kokia buvo prieš tai. Nors mūsų G tai varo kaip arklys, nesisaugo. Būna blogiau, būna geriau... buvo irgi 90+ % užsikimšę. O eiga nuo žmogaus daug priklauso, mintys daug duoda. Iš uošvės patirties, sakyčiau, gal vaistai netinka. Nes net "tie patys tik kito gamintojo" jai duoda stiprų pokytį. Netgi pati buvo atknisusi, kad vienų negalima su kitais gerti, o daug daktarų to nematė ar nenorėjo matyt. Jei dabar vaistai yra duona - nuo jų analizės pradėkit. Kažkas netinka, jei negerėja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras