2012.10.31 19:22 (prieš 13 m.)
ramuma parašė:
kazkur zaliaake musu dingusi, gal ir ji turi dziugia naujiena
?
Labukas visoms
nedingusi as mergaites
tiesiog atostogavau buvau i Lietuva gryzus tai,draugai ,seima ,daktarai ir visa kita ,o dabar uk jau (sergu ausies uzdegima turiu ) ,spali isviso nd galima sakyti neturejau
del ,ko labai liudna ,vos tris kartus atlikom rituala
.taip ,kad nesitikiu ,kad kazkas bus .Bet kita cikla prisiekiau sau ir brangiausiajam ,kad per ta laika kol buvau isvykusi ir t.t ohohoho kiek reikes n.d
,kad kita cikla galeciau pasakyti va dabar as rami :))) Tai vat o mano nelauktosios turi pasirodyti lapkricio 6-7 dienom ,aisku labai buciau laiminga jei jos nepasirodytu
tai vat mergaites as visada pasiskaityvau kas pas jus naujo
ir zinau ,kad turim nemazai
su kuo visas LABAI LABAI SVEIKINU ,gero nestumo