Rūta M. parašė:
O gal jums zvyneline? Gydytojas pasakys tiksliai. Man irgi taip buvo, tai zvyneline tiesiog nustate
Ir man vis pleiskanos ir pleiskanos būdavo, bet po pirmojo gimdymo grynai kaip žvynas galvoj ties skyrimu užsidėjo, nuėjau pas dermatologę ir žvynelinę diagnozavo, o prieš tai niekas net nesakė








