Plungienė Laima

Komentuoti
 1. 2014.11.06 16:44 (prieš 4 m.)

  Super moteris! Jei kada dar gimdysiu tai tik su ja

  1
 2. 2015.07.27 13:28 (prieš 3 m.)

  Gimdžiau 2015-07-08, Santariškių klinikose.
  Labai esu patenkinta akušerės darbu: visada paaiškindavo ką ir kodėl daro, ką man reiks daryt, operatyviai reagvo į visus netikėtumus: vaikui buvo tampriai apie kaklą apsivyniojus virkštelė, vaisiaus vandenų buvo pririjus. Viską iš karto pasakė ir neliko nerimo, kodėl vaikutis neverkia ar/ir koldėl iškarto nepadėjo man ant krūtinės. Žinojau, kad yra atliekamos būtinos rocedūros.
  Manau tikrai nebūtų viskas taip puikiai be jos raėję. Dabar džaugiuosi gražuole sveika mergyte, pati jaučiuosi puikiai nuo pirmų dienų, nes nei plyšau, nei kirpo.
  Ačiū už puikų darbą

 3. 2017.01.13 15:54 (prieš 1 m.)

  Su šia akušere dėl gimdymo nebuvau susitarusi iš anksto. Planavau gimdyti pas kitą. Tačiau gimdymas prasidėjo mėnesiu anksčiau todėl papuoliau pas ką papuoliau. Dėl pačio gimdymo jokių nusiskundimų neturiu, tačiau greičiausiai šios akušerės dėka išsaugojom sūnų.kai pagimdžiau, man kūdykį padėjo ant krūtinės..medikai iš reanimacijos jau buvo išėję nes iš pirmo žvilgsnio pasirodė visiem kad su kūdykiu viskas gerai. Kol vaikelis gulėjo man ant krūtinės aš pastebėjau kad jis be energijos..na pajutau kad kažkas negerai..gimdymui vadovavusi gydytoja jau buvo išėjusi.. buvo likę tik rezidentai.. ir staiga dar kartą įėjo Laima Plungienė ji staiga pažiūrėjusi į mano sūnų surėkė "gelbėkit vaiką, kvieskit reanimaciją ar nematot kad jam negerai "ir jį išvežė.. pragulėjo reanimacijoje savaitę. Manau kad šios akušerės dėka dabar mum viskas tvarkoje.

 4. Rusnė 8 m. 1 mėn.

  2018.02.15 15:13 (prieš 9 mėn.)

  Puiki akušerė - patyrusi, šilta, rūpestinga, duoda gerus patarimus dėl pozų, dėl kvėpavimo ir pan. Man labai tiko ir patiko su jos pagalba gimdyti. Atsižvelgė į mano pageidavimus. Nesitariau su niekuo dėl gimdymo, bet likau labai patenkinta. Gimdžiau Santariškėse.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras