Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS)

Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) yra įgimtas hormoninis sutrikimas, siejamas su hormonų disbalansu bei jo nulemtais ovuliacijos sutrikimais. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. musu princesyte 6 m. 6 mėn.
    L 20 m. 11 mėn.
    D 23 m. 5 mėn.

2011.07.17 21:31 (prieš 7 m.)

Gal kas buvo susidure su policistiniu kiausidziu problema, kaip gydetes, kaip jutetes, ar esat kas pastoje su sia beda?

2. Saulutė 8 m. 5 mėn.
    Mėnuliukas 15 m. 4 mėn.

2011.07.17 23:21 (prieš 7 m.)

Man buvo nustate sita dalyka 2 metai iki pastojimo. Gyde KT, bet as paskui ju nebegeriau.Sekmingai pastojau, puikiai isnesiojau, vaikas sveikas.

3. 9 m. 7 mėn.

2011.07.18 09:20 (prieš 7 m.)

Pas mane PKS, kolkas dar nepastojau, gaudom gandrus nuo 2009-11-01.
    O kiek laiko jus jau planuojat?

4. Grigas 8 m. 7 mėn.
    Vainė 21 m. 10 mėn.

2011.07.18 11:26 (prieš 7 m.)

Na, aš pirmos susilaukiau be problemų. Po to vis negalėjau pastoti, bet nesukau galvos- studijos, bendrabutis, nepriteklius. Kai susiėmiau, pastojau, persileidau, pastojau, persileidau. Po to tyrimų masė. Vis kažko pritrūkdavo iki aiškios diagnozės. Taip ir su PKS. Bet vistiek man jį rašė. Gėriau KT. Susireguliavo ciklas, numečiau daug svorio, kuris augo nežmoniškais tempais, progresuojant hormoniniam disbalansui. Po to dar viena nesėkmė- negimdinis. Ir jau tada- pagrandukas. Visą nėštumą didelis nerimas, saujos duphastono, kraujavimai ir ligoninė. Tačiau išnešiojau, pagimdžiau sveiką drūtą bičiuką. Tarp vaikų didelis skirtumas, bet svarbiausia, kad mes kartu...

5. Adomas 8 m. 6 mėn.

2011.07.18 11:28 (prieš 7 m.)

laba,pas mane policistines,ilgokai KT geriau,bet po to nuo to brudo valiausi organizma iki pastojimo,nieku gyvu nebegersiu.Vaikuti planavom puse metu, geriau duphaston ir clostebegyt (tik du ciklus)

6. 8 m. 10 mėn.

2011.07.18 11:46 (prieš 7 m.)

As irgi "apturejau sita dziaugsma"
    PKS turejau pries nestuma, geriau nakvisu alieju, nepadejo, tada paskyre duphaston- nepadejo, tuomet teko gydytis KT, pageriau 4men., planavom leliuka, issyk nustojus gerti KT pastojau, dabar turiu savo brangenybe, ir po gimdymo su kiausidemis viskas tvarkoje .Gydytoja ir minejo, kad po gimdymo pagrinde viskas susitvarko.

7. 2011.07.18 13:06 (prieš 7 m.)

Man irgi PKS nustatytas buvo. lh su fsh 10. Niekuo nesigydžiau pastojau po 9mėn, nors šiaip dar ir neplanavom, džiaugėmės gyvenimu ir tiek Šiaip sako kad pavartojus KT iš karto galima pastoti, bent kažkaip manęs bent jau tokia idėja nežavi, po tų KT kiti 'džiaugsmai' prasideda. Antras užkibo po 2mėn nesisaugojimo

8. musu princesyte 6 m. 6 mėn.
    L 20 m. 11 mėn.
    D 23 m. 5 mėn.

2011.07.18 13:32 (prieš 7 m.)

pokahonta parašė:

labux,gal negrazu klausti bet labai smalsu,kiek tau metu?Man 35-ri,labai jau norim pagramduko.Vasari turejau persileidima,po 7savai,buvo mmm.Po to jos dingo trim menesem,deriau kontraceptikus issauke,ir paskyre ovuliacije skatinancius clostilbegyt,bet as juos bijau vartot,nes labai bijau dvynuku kadangi jau du turiu ir gyvenam uzsieny.O kontraceptines butinai turiu vartot kad ir koks brudas,nes svoris tiesiog masiskai auga oru kvepuojant,plaukai nuo galvos slenka,o ant kuno auga,nuovargis amzinas ir dar begale pasaliniu poveikiu,baisu net pagalvot.Na zodziu esu pasimetusi,ir nusivylusi labai noriu kudikelio o kartu ir baime didziule,del dvynuku.

9. Nikita 7 m. 9 mėn.

2011.07.18 14:52 (prieš 7 m.)

Jolanta17 parašė:
    labux,gal kas buvo susidure su sia problema,kaip gydetes,kaip jutetes,ar esat kas pastoje su sia beda?

sveika buvo man si problema, daktarai nieko gero nezadejo, viena drauge rekomendavo nuostabia gydytoja,kuri siunte darytis begale tyrimu po tyrimu pasiunte laparaskopija pasidaryti ir va ne nepraejus pusei metu

10. Grigas 8 m. 7 mėn.
    Vainė 21 m. 10 mėn.

2011.07.18 15:34 (prieš 7 m.)

lapunele parašė:

O ką tau rekomendavo?