Linetukė parašė:
Bet visvien turetu prasidet ar skausmai ar kazkas. Pirma kart susiduriau su tuo.
Nebutinai tie skausmai turetu buti.juk grynai,kaip uzsilaikiusios mm,gal kazkiek daugiau bus priesmenstruacinis sindromas jausis,bet tikrai nieko skaudziau nebus.
Linkiu kad pasimatytu tas embrionas per kita vizita 🤞,bet suprantu,kad tas laukimas ir nezinojimas zudo





