Meskutte parašė:
as girdejau kad butinai reik i dziovykle idet nes kitaip nieko gero is ju nelieka, po poros skalbimu, o as dziovykles neturiu, reiks kazka galvot![]()
Na nera butina i dziovykle. Ispurtykite geriau isplovusi. Teko ir be dziovykles skalbt, kai buvom slidinet isvyke. Nieko neatsitiko







