Meshka parašė:
Nestumo metu normos kitos nei nesilaukiant.
1 trimestro norma iki 2,5; 2 trimestro - iki 3, 3 trimestro - iki 3,5.
Ačiū, užsiregistravau rytdienai pas endokrinologą ir pasidariau tyrimus. Šiai dienai sumažėjęs TTH, bet vistiek kiek per didelis nėštumui. Gal galit pakomentuoti rezultatus? Nesu vartojusi iki šiol vaistų, tai baisoka, kad pradėti reiks būtent nėštumo metu...








