Vaiko bendravimas su tėvu po skyrybų

Komentuoti
 1. 2019.06.19 17:32 (prieš 1 mėn.)

  Gelbėkit..patarkit...su vyru išsiskyriau oficialiai jau pusė metų daugiau, turim dukrytę.Teismas paskyrė lankymą dukrytės kiekvieną savaitę trečiadieniais ir kas antrą savaitgalį, visada jis ją nusiveža pas senelius.Kiekvieną kartą vaikas grysta iš jų kitokia, engianti manęs,visada sakanti jog nori pas juos..Nežinau kaip elgtis Turiu draugą jis sako išvis neleisti nes traumuoja vaika,darželį mergytė išvis nenori būti.. sako jog močiute sakė jog mama bloga, nežinau kaip elgtis jog būtų geriau dukrytei , jog netraumuoti jos...su buvusiu vyru konfliktuojam, būna kad ir prie jos rekia net nesiorentuoja kad šalia ji būna,pykstasi taipat su mano draugu... Esmė ta jog manau kad iš jo pusės ,tiek seneliai tiek tėvas daro spaudima,klausinėja visko:pvz ką veikiam,kur važiuojam ar nemusa jos mano draugas ar mes nesipykstam.Nenoriu jos traumuoti ir atskirti nuo tėvo,jis gal ir nori ją matyti bet nusiveža visada pas savo tėvus.Niekada nepaklausia ar reikia jei ko nors ar neserga ji (jei suserga tai iškart mane kone kaltina)..Kaip man elgtis...Gal kažkam panašiai buvo?

 2. Dukra 12 m. 10 mėn.

  2019.06.19 17:56 (prieš 1 mėn.)

  Nepaguosiu, turbut daugumai issiskyrusiu taip yra, ir nieko nepatarsiu, na nemokam mes elgtis vieni su kitais.

 3. mazoji sese 2 m. 5 mėn.
  didzioji sese 7 m. 1 mėn.

  2019.06.19 17:58 (prieš 1 mėn.)

  Nors niekad nebuvau tokioj situacijoj, bet is sono ziurint, tai idealiausias variantas butu issprest problemas su savo ex, nesipykt. Zinau, kad sunku nepriekaistaut vienas kitam, bet kartais moterisku gudrumu geriau apzaist ‘draugyste’, nei vadovautis principais, jei tik baigtusi visas susipriesinimas.
  Nors ne mano reikalas, bet patarimas draust vaziuot pas teva, tai man prasilenkia su logika

  2
 4. Dukra 12 m. 10 mėn.

  2019.06.19 18:10 (prieš 4 sav.)

  Draust vaziuot ir nelabai pavyktu, dabar visi turi ziauriai daug teisiu, labai mazai pareigu. Dazniausiai tai ne apie mamas. Apzaisti, nesipykti, tai butu tolygu vykdyti kiekviena buvusio vyro uzgaida, klausytis kokiu nesamoniu, ir kaip jau buvo mineta, praktiskai prisipazint kad esi kalta, kad vaikas serga, ir del daug visokiu kitu dalyku. Pvz, as buvau apskusta vaiku teisem del to, kad nenukarpiau vaikui nagu. Nes cia mano pareiga, vaikas gyvena su manimi.... Aisku, cia isminties bande ex vyrui ipusti ir vaiku teisiu atstove... po teisybei nepavyko.

 5. 2019.06.19 18:23 (prieš 4 sav.)

  Jokiais būdais neatimkit iš vaiko tėčio! Visam gyvenimui trauma bus ir pyks ant jūsų. O aš pasakysiu iš kitos pusės. Pas mus taip buvo, tik atvirkščiai. Pas mano vyrą vaikas būdavo ir mane. Mes niekada nei pusės žodžio nesakydavom apie vaiko mamą. Niekada. Bet vaikas pas ją nenorėdavo, norėdavo pas mus, mamai sakydavo, kad ji bloga, o mes geri. Paskui viskas susidėliojo. Vaikas susikuria savo pasaulį. Jūs esate jam ta, kuri visada yra, kuri auklėja, bara, moko, augina. O kita šeima yra ta, kuri lepina, nusileidžia, perka gal daugiau, pramogauja ir matoma rečiau. Todėl vaikui smagu ten. Mes irgi su vaiku keliaujam, pramogaujam, daugiau leidžiam kartu ir pan. Todėl jam visada atrodo, kad pas mus geriau. Tai ilgai truko. Ir dabar, kai vaikui 10 metų, jis jau skiria kur kas kaip. Dabar jau pasiilgsta ir mamos. Tai viskas buvo nuo 4 metukų iki kokių 9 gal. Bet mes niekad apie mamą nesakėm blogo kažko. O jis vat susikūrė, kad mama ragana, o mes visi geri ir nereikia mamos jam, nori tik pas mus.

  5
 6. Dukra 12 m. 10 mėn.

  2019.06.19 18:32 (prieš 4 sav.)

  Labai teisingos mintys, tik va teciai irgi turetu buti ne tik pramogu karaliais, bet ir auklejimu, mokslais uzsiimti taip pat rimtai. Bet cia utopija. Kaip ir sakote, vieni buna geresni ir lepina, o kitos raganos (cia tik apie save).

 7. 2019.06.19 18:47 (prieš 4 sav.)

  Sveiki, pirma reikėtų vaikui surast profesionalią psichologo pagalbą. Antra, jei turėsite išvadą pirmiausia kreiptis į vaikų teises, o jei nepadės, tuomet su visom išvadom į teismą ir galbūt riboti ne tėvo, o senelių teises, jei jie kursto.

 8. 2019.06.19 18:54 (prieš 4 sav.)

  IrVelMama parašė:
  Labai teisingos mintys, tik va teciai irgi turetu buti ne tik pramogu karaliais, bet ir auklejimu, mokslais uzsiimti taip pat rimtai. Bet cia utopija. Kaip ir sakot…

  Tai faktas. Bet esmė tame, kad vaikai irgi geresni būna paimti, labiau stengiasi, nes jiems ta šeima nėra kasdieninė. Jie nori geri būti, kad ir kitą kartą paimtų. Nors nesako, ta baimė yra giliai. Kaip elementarus dalykas, kai tarkim būna vaikas su pvz giminėm, tetom, draugėm. Gerumo įsikūnijimas, tik grįžta mama. Prasideda kaprizai. Nes jie jaučia, ką jie sau gali leisti. Jaučia saugumą. Tas pats ir mes su vyro sūnum apkeliaudavom daug, žaisdavom, valgydavom dviese. Vaikas gerumėlis. Tik tėtis grįžta, prasideda tai tas negerai, tai anas. Nes artimas žmogus, daugiau sau leidžia. O ir tikrai daugiau kartų tenka pabarti, kai vaikas tarkim 5 dienas būna, o kai 2.

 9. 2019.06.19 18:56 (prieš 4 sav.)

  Victrix parašė:
  Sveiki, pirma reikėtų vaikui surast profesionalią psichologo pagalbą. Antra, jei turėsite išvadą pirmiausia kreiptis į vaikų teises, o jei nepadės, tuomet su visom …

  Niekas dėl to neribos plius neįrodyta, kad kursto ar dar kažkas. Kam vaiką traumuot ir pas psichologus tampyt... reikia kalbėtis su vaiku ir viskas. Kantrybės įdėti daug. Kam ta drama...

 10. 2019.06.19 19:22 (prieš 4 sav.)

  Plius galiu pasakyt, kad vaikai nėra tokie, kaip suaugę. Kad išgirsta, kai kažkas ant kažko kalba, paima ir susidaro kitą nuomonę. Pati, negirdėjau, bet yra kas sakė, kad vyro buvus irgi prie vaiko kalbėjo visaip apie tėtį. O vaikas verkdamas sakė, kad mano tėtis geras.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras