Vasaros stovyklos Šiauliuose

Komentuoti
  1. 2018.07.19 14:15 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, kokią galėtumėte rekomenduoti vasaros stovyklą 8 metų mergaitei ŠIAULIUOSE? noriu nustebinti krikšto dukrą ;)

Ką bandė jūsų ar jūsų draugų vaikai? kokie atsiliepimai?

2. 3 mėn. 2 sav.
    Liepa 8 m. 3 mėn.

2018.07.20 05:19 (prieš 2 mėn.)

Labas,

O tu ieškai visos dienos ar vasaros stovyklos?

mes tai labai džiaugiamės atradę dienos stovyklas Menar Akademijoje, (prie cenrinės maximos, Rūdės g.). Stovyklų išbandę esame nemažai, bet dukra džiaugėsi kad šios vasaros dienos stovyklos daug įvairesnės ir įdomesnės.

Mokytojos draugiškos, kartu visur dalyvauja ir įsitraukia, o ne vien komanduoja, maistą gali rinktis patys, daro kūrybines užduotis, rengia protmūšius, įvairios estafetės, bendri projektai, ekskursijos ir kt. Pvz, filmų temos stovykloje jie keliavo į tikrą TV studiją ir vedė diskusijų laidą Net telefais leido naudotis kai jie kūrė bendrą filmą! tai maniškei čia buvo kažkas waaaau

Mačiau dar bus viena stovykla rugpjūčio 6-10 d. , Gaila, kad mes nebegalėsim, bet rekomenduoju sudalyvauti bent Jums ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras