zaneta1102 parašė:
Ateičiau, bet negaliu. Mano kūdikis dažnai prie krūties nori būt. O iš buteliuko maitint negalima, mišinuko tuo labiau. Džiaugiuos, kad mama į parduotuvę 1-2 kartus…
O ar gydytojui pasaket? Mums del to tikrino pasaiteli. Buvo viskas tvarkoje, tad tiesiog ji labai valgi pas mane ir kadangi poeno netruko tai mayomai per daug ir privalgydavo. Siaip taip kol maitinau ji maziau ar daugiau atpildavo. As nerekomenduoju, bet pati pasinaudojau soskiuku kai pradejo neatsiteaukt nuo kruties or atpolinet istisai net bevalgant. Taip man atsirado tarpao tarp maitinimu ir maze maziau atpylinejo. Bet mano atveju ji buvo tokrai soti tad niekam nerekomenduoju, kad cia manes neuzpultu jog klaidinu or kazkas gali prarasto del to mp. Tiesiog parasiau savo patirti ☺








