Mary.S parašė:
Maitinimo klausimu būti kategoriškai yra gerai. Man net mintis nekilo nemaitinti. Visad sakiau, kad kitokio maisto mano vaikui nėra. Ir maitinu trečius metus dabar …
Mary.S, labai aisku, kad jums MP tai absoliutus geris, o misinukas absoliutus blogis... Tikrai nelinkiu, bet jei gyvenime nutiktu taip, kad negaletumete maitinti vaikucio MP, tikiu, kad jis nebus maziau mylimas, gaves maziau meiles ar net maziau sveikas nei Jusu pirmagimis. Tik bijau, kad labai kaltinsite save, kad estate blogai mama... Tikslo siekimas yra gerai. As irgi Jo siekiu. Is pradziu turejau tiksla maitinti pati bent iki 3 men. Pasiekiau ji. Dabar stengsiuosi ismaitinti iki 5. Bet jei nepavyks, neplaksiu saves, nes tikrai zinau kad mano meile ir rysys su vaiku nuo maisto nepriklauso.








