Zivilekkk parašė:
Matosi, kad ta knyga rase vyras, neturintis zalio supratimo apie realu moters gyvenima. As net pasibraukus buvau tas vietaspvz :
Hahaha komentarai mūsų vėliavėlėm prižymėti
tau, supermamyte, pasakysiu, nesu ir nebūsiu prastesnė, jei man cp darys, jei mišinuku maitinsiu, jei vaiką auklė prižiūrės ir čiulptuką duosiu
XXI amžiuj gyvenam
ir vikauskas man ne dievas







