Žindymas ir kūdikio migdymas

Komentuoti
  1. 2015.11.13 23:33 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.13 23:33 (prieš 1 m.)

Zindancios mamos papasakokite man, kaip jus migdote savo vaikelius nakciai?
    As kiek skaitau, tai vienur raso, kad nieko baisaus, kad vaikas uzmiega zysdamas ir nakti bunda kruties, isaugs tai.. o kitur perskaitau, kad zindymas ir uzmigimas tuo metu - tai formavimas netinkamo iprocio ir vaikas nebemokes savarankiskai uzmigti.
    Mano dukra nuo gimimo nakciai visada uzmiega prie kruties ir kartu miegodama su manim nakti gauna zysti tiek, kiek nori ir kada nori. As neisivaizduoju, kaip ja reikia ismokyti gultis i savo lovyte ir ramiai guleti, klausytis kokios pasakos ir uzmigti. Bandziau atskirti valgyma ir migdymasi, tai luzta sededama ir zysdama Bandziau migdyti lovyteje, tai stojasi, lipa lauk eiti, zaisti (jeigu bandau migdyti kai dar dede miegas nenugalejo) arba keliasi su asarom ir praso, kad paimciau ant ranku (kai dede miegas buna labai uzvaldes ja). Diena pietu miego ji pasipraso ant ranku, apsikabina kakla (buna kad dar paverkia, pakovoja su miegu) ir luzta, o as ja pusiau miegancia guldau i lovyte, bet jeigu guldyciau iskart dar ne uzsnudusia tai butu asaru.. Ar as cia jau suformavau ta netaisyklinga miego iproti? Noretusi pagelbeti vaikeliui ir sau..
    Cia klausimas reziumuojant - kaip atsieti zindyma nuo uzmigimo? Nejaugi reikes nebemigdyti salia ir nemaitinti naktim, kad neskatinti zindymas+miegas reflekso?

2. uzhmarshtis
    2015.11.14 07:31 (prieš 1 m.)

O kodel noreti atsieti zindyma ir migdyma? Nes literaturoje taip raso? Ar aplinkybes vercia?
    Nelabai zinau apie ta atsiejima, nes pati specialiai kazko ypatingo nedariau. Bet galiu pasakyti, kad tikrai isaugs ir tikrai iki mokyklos pries miega nezindysite Jei taikant ivairius metodus vaikutis labai priesinasi, vadinasi, dar ne laikas. Pazindykite dar kuri laika, o tada vel svelniai, atsargiai pabandykite. Galiu pasidalinti savo patirtimi. Tiksliai jau nepamenu kiek mano vaikinui buvo laiko, kai jis nustojo uzmigineti su krutimi. Kazkur virs metu pradejau bandyti atsiejima. Mums uztruko. Bet su kiekvienu vaiku tai vyksta skirtingai.
    Jau atsigulus ir kuri laika pazindzius pasiuliau pakasyti nugaryte. Tada be kruties kasiau nugaryte. Vel grizo prie kruties. Po keliu vakaru uzmigdavo be kruties, o kasant nugaryte. T.y. budavo zindymas, o paskui nugarytes kasymas iki uzmigimo. Nors kuri laika uzmigimu su krutimi dar pasitaikydavo. Ilgainiui palengva itraukiau ir knyguciu skaityma. Skaitom knygute, pienukas, nugarytes kasymas. Po kurio laiko pienuko neliko. Vaikas neprase, as nesiuliau. Bet pereinamuoju laikotarpiu kartais dar paprasydavo. Sakydavau, kad gi tu jau nebegeri pienuko pries miegeli. Dazniausiai suveikdavo. Bet jei nesuveikdavo, pienuko duodavau.
    Deja, pietinio miego nuo pieno neatsiejau. Uzmigdavo be kruties burnoje, bet butinai reikejo priespietinio zindymo iki pat zindymo pabaigos, kas buvo 2 m ir 8 men. Bet jei nustojus zindyti, galejo uzmigti pietu miego, vadinasi, sie dalykai atsisiejo. Tik gal ne taip greitai kaip kartais noretusi. Kiekvienas vaikas individualus. Stebekite savo mergyte, svelniai siulykite naujus uzmigimo ritualus ir viena vakara pamatysite, kad ji uzmiega be kruties burnoje.

3. laiminga pora
    2015.11.14 07:33 (prieš 1 m.)

Pazistama situacija. Pas mus irgi tas pats. Labiausiai bijojau kad darziuke nemiegos. Bet viskas gerai,darziuke uzmiega pati,prabunda eina ant puodo ir vel eina pamiegot. Namuose su vyru irgi puikiai uzmiega be kruties. Na o jei esu as tai net jokiu kalbu tik papulis,apkabinimai ir tada uzmiega. Aisku ir pas vyra bande pradzioj papuli ieskot,neradus uzmigo ir taip. Man asmeniskai sunkiausias periodas atrodo kai reikes atpratinti nuo kruties.neisivaizduoju kaip tai reikes padaryt.

4. Lūšiukė
    2015.11.14 09:36 (prieš 1 m.)

Berniukas 13 m. 4 mėn.

2015.11.14 09:36 (prieš 1 m.)

Mano mažasis buvo toks, kad be mp nei pietų miego nesimigdydavo. Bet buvau nutarus, kad maitinsiu tiek kiek nores tol kol isdigs visi dantukai. Nuo maždaug 2 metukų ir 3 men nutraukem maitinimą, be isteriju verksmų ir pan. Žinoma iki šiol jis dar miega šalia lovytej ir butinai turi uzmigdamas jausti mane šalia. isaugsim po truputį ir tai bent aš tikiuosi

5. laiminga pora
    2015.11.14 13:50 (prieš 1 m.)

mane aplinkiniai biski spaudzia, o ypac anyta kad as vis dar maitinu. irgi noreciau maitinti kol pati atsisakys.

6. Menulele
    2015.11.14 13:52 (prieš 1 m.)

6 m. 1 mėn.
    13 m. 6 mėn.

2015.11.14 13:52 (prieš 1 m.)

laiminga pora parašė:

mes tik pries pora menesiu baigem pienuka. irgi buvau labai kritikuojama ir net pavadinta iskrypele. nu bet as nesukau galvos, sakiau ok, lai buna taip ir maitinau tol kol mano galva mums to reikejo.
    tad ir tu laikykis savo

7. Lūšiukė
    2015.11.14 13:57 (prieš 1 m.)

Berniukas 13 m. 4 mėn.

2015.11.14 13:57 (prieš 1 m.)

laiminga pora parašė:

Mažiau suk galvą ką kiti sako, pirmiausiai tai jūsų vaikas ne anytos. Aišku nemalonu kai nekokiu komentarų sulaukiat, bet jums db svarbiausias turėtų būti vaikas. O ne ką kitas pagalvos ir ypač anyta.

8. 2015.11.14 14:24 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.14 14:24 (prieš 1 m.)

As irgi gaunu nemaloniu repliku O KA TU AR MAITINI???!!!! cia tokia intonacija dar pasako, lyg - tu ka vis dar i kelnes darai!!??? O.o
    Ir straipsniai apie zindymas+uzmigimas=zala vaikui labai ismusa is veziu..

9. Lūšiukė
    2015.11.14 14:37 (prieš 1 m.)

Berniukas 13 m. 4 mėn.

2015.11.14 14:37 (prieš 1 m.)

Mano močiutė kartą man užmetė " tai ka dar jūs mylites?! " bet man pofik, nes rekomenduojama bent porą matu maitinti. Plius pati mačiau kaip tas mp vaikui reikalingas.

10. 2015.11.14 17:35 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.14 17:35 (prieš 1 m.)

Bet jus visos migdote vaika zindant?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras