Kauno klinikinė ligoninė

Josvainių g. 2, Kaunas
Akušerijos ginekologijos priėmimo - tel. (8 37) 306 057

Akušerė ginekologė Jūratė Žebrauskienė - tel. (8 37) 306 061
Akušeris ginekologas Vidmantas Sedziniauskas - tel. (8 37) 306 060
Akušerė ginekologė, medicinos mokslų daktarė Goda Jievaltienė - te
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.03.20 15:23 (prieš 4 mėn.)

Anzelikangell parašė:
    Kuria daktare rekomenduotumet cezariui? Nes vaikas sedi, greiciausiai bus planinis.

Aš turėjau vasario 9d planinį cp pas gydytoja Kriuniene, tik geriausi atsiliepimai, žaizda užgijo greit, kelios akušerės pamačiusios sakė, kad labai gražus pjūvis, gydytoja kelis kart mane aplankė, net ne savo budėjimo metu, maloni ir savo darba išmananti 😊👌

2. 2019.03.20 16:27 (prieš 4 mėn.)

Na snd gavau is savo ginekologes siuntima planiniam cp, nes vaikas sedi. Terminas kita penktadieni. Gal galit papasakot kaip ten tartis? Eiti i skyriu ir ieskot bet kokio daktaro? Kaip ten tas grafikas planiniu operaciju darosi.

3. 2019.03.20 16:50 (prieš 4 mėn.)

Anzelikangell parašė:
    Na snd gavau is savo ginekologes siuntima planiniam cp, nes vaikas sedi. Terminas kita penktadieni. Gal galit papasakot kaip ten tartis? Eiti i skyriu ir ieskot bet…

Manau, geriausia gauti asmeninį gydytojo kontaktą ir su juo susitarti.

4. 2019.03.22 08:04 (prieš 4 mėn.)

Anzelikangell parašė:
    Na snd gavau is savo ginekologes siuntima planiniam cp, nes vaikas sedi. Terminas kita penktadieni. Gal galit papasakot kaip ten tartis? Eiti i skyriu ir ieskot bet…

Aha, reikėtu asmeniniu kontaktu Mano priziurinti gydytoja israse siuntima, tai pas ja ir rekomendacijos paklausiau, tai dave gydytojos nr

5. 2019.03.22 08:06 (prieš 4 mėn.)

Bet tai cia jau gaunasi asmeninis tarimasis ir reikia moket uz toki? Ar ne?

6. 2019.03.22 08:09 (prieš 4 mėn.)

Anzelikangell parašė:
    Bet tai cia jau gaunasi asmeninis tarimasis ir reikia moket uz toki? Ar ne?

Tada galbūt bandyk pasiskambint į akušerijos skyriu ir paklausinėt, nes data tau vistiek turėtu pasakyt kada

7. Rėjus 7 sav. 3 d.
    Aleksandras :* 5 m. 6 mėn.

2019.03.22 10:25 (prieš 4 mėn.)

Gal žinot kiek be siuntimo eko kainuoja?

8. 2019.03.22 12:22 (prieš 4 mėn.)

Nuvariau i skyriu tiesiai, daktare Jievaltiene irase planiniam CP 27d.

1
  9. 2019.03.23 09:36 (prieš 4 mėn.)

juracka.. parašė:
    Gal žinot kiek be siuntimo eko kainuoja?

Pas gydytoją, pas kurią lankiausi visą nėštumą, be siuntimo būtų kainavę 30Eur. Bet aš vykau su siuntimu, asmeniškai tariausi dėl vizitų.

10. 2019.03.30 11:05 (prieš 3 mėn.)

Praėjus savaitei po gimdymo, ir aš galiu įvertinti šią ligoninę. Jeigu dar gimdysiu - tai tik čia. Ilgai rinkausi kur gimdyti, svarsčiau visus vairantus Kaune, skaičiau atsiliepimus, lyginau draugių patirtis. Ir galiausiai pasilikau ties šia ligonine. Gimdymą priėmusios moterys - ne tik profesionalios, bet ir moraliai palaikančios, kas yra labai svarbu. Už jų komandinį darbą - 10 balų. Tiesa, su pagalba žindant šiek tiek bėdų buvo. Bet visa kita - puiku

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras