2 metų vaikas netaria garsų

Komentuoti
  1. vituska
    2016.01.24 19:36 (prieš 2 m.)
    2016.01.24 19:36 (prieš 2 m.)

Sveikos,gal kas susidure ir gales pakomentuoti,nes jau virs metu lankomes pas logopede,bet kolkas rezultatu nematyti Taigi mano dukrai greit du metai,bet ji netik nekalba,bet ir garsu mazai,tiksliau tare tik dvi priebales ir daug balsiu,bei vapa visokius junginius is ju,man atroo bedele su veido raumenimis,nuo gimimo buvo kreiva sypsena,po mankstu jau beveik nelike to kreivumo,bet liezuvis daznai buna ne burnytes viduje,o pakrypes i viena puse,mokau pusti ar atkisti lupytes,bet nesigauna niekaip jai,nors is siaudelio geria,zodziu jau nebezinau kur kreiptis,logopede vis sako dirbti ir laukti (dirbam tikrai,lavinam smulkiaja motorika) bet jau ima neviltis...gal yra kam buve kazkas pan.ar gal mamyciu tarpe yra logopedziu,buciau dekinga uz pasisakymus

2. Lūšiukė
    2016.01.24 19:54 (prieš 2 m.)

Berniukas 5 m. 5 mėn.
    Berniukas 7 m. 5 mėn.
    Berniukas 14 m.

2016.01.24 19:54 (prieš 2 m.)

Maniškiui bėdų buvo su garsais, bet bėda buvo klausa, lb didelė bėda yra su adenoidais ir kai pernai metais apie pusę metų su sloga būdavo... Ant galo paaiškėjo, kad dėl tos slogos prastai girdi ir kalba atsilieka. Ši žiema geresnė situacija ir jau pradeda bandyti kalbėti. Tik dar lb lėtai, nes iškart dviem kalbomis.

3. vituska
    2016.01.24 20:00 (prieš 2 m.)
    2016.01.24 20:00 (prieš 2 m.)

na mano dukrai gydytoja klausa tyre,tai girdi,del dvikalbystes tai ji tikrai letina kalbos raida,mes del to ir gryzom i Lt,visi logopedai jos nekalbejima "nurase "del dvikalbystes,bet manau mano dukrai netai trugdo,nes ji niekad negugavo,o seip ispradziu guguoja net kurti vaikai,o kaip jums nustate adenuidus,neoperavo ?

4. Lūšiukė
    2016.01.24 20:28 (prieš 2 m.)

Berniukas 5 m. 5 mėn.
    Berniukas 7 m. 5 mėn.
    Berniukas 14 m.

2016.01.24 20:28 (prieš 2 m.)

vituska parašė:
    na mano dukrai gydytoja klausa tyre,tai girdi,del dvikalbystes tai ji tikrai letina kalbos raida,mes del to ir gryzom i Lt,visi logopedai jos nekalbejima "nurase "d…

Maniskis lb tylus buvo, nebuvo, kad lb guguotu. Ner nepastebėsi vaiko nuo mažens lb mėgo krapstinetis, dėlioti puzles, knygas vartyti. O adenuidus aš įtariau, gryzus į Lt nuvedziau pas lor gyd ir apžiūrėjo. Išrašė vaistus ką naudoti jei sirgt pradės ir pfu pfu pfu situacija gerėja. Žinoma ir trys jau metukai

5. Alisa_miau
    2016.01.24 21:11 (prieš 2 m.)

D :) 6 m. 1 mėn.

2016.01.24 21:11 (prieš 2 m.)

niekas greitai nevyksta, labai svarbu koncentruota pagalba, gal tiesiog logopedė ne Jums skirta? kaip mergaitė pas ją elgiasi ar bando kartoti garsus?
    maniškiui kalba laužtis ėmė tik nuo 3 metų kažkur ir vis kasdien kažkuo nustebina..dėl raumenų tą patį sakė, kad veido raumenys sustingę, bet dabar lanko logopedinį darželį, tai logopedės gauna kasdien ir stebimės vaiko pasiekimais toje srityje vasarą 1 mėn privačiai pas logopedę vedžiojom, bet nebuvau patenkinta, kažkaip gal nesutapo mūsų biolaukai ar kas..ir vaikui nelabai ten patiko

6. vituska
    2016.01.24 22:06 (prieš 2 m.)
    2016.01.24 22:06 (prieš 2 m.)

na mums logopedes dar nieks neskiria,tai lankom privaciai,ji atlieka burnos masaza ir lavina smulkiaja motorika zaidimu pagalba,namuose ji irgi nieko nekartoja,tik paprasyta pasakyti antis sako an,internete prisiskaiciau apie dizartija,tai to ir bijau seip ji viska supranta,knygutese parodo ir t.t.bet va garsu nauju nesigirdi,o jusu vaikutis gugavo ar irgi sunkiai sekesi netik su zodziais,bet ir garsais?

7. Alisa_miau
    2016.01.25 07:53 (prieš 2 m.)

D :) 6 m. 1 mėn.

2016.01.25 07:53 (prieš 2 m.)

vituska parašė:
    na mums logopedes dar nieks neskiria,tai lankom privaciai,ji atlieka burnos masaza ir lavina smulkiaja motorika zaidimu pagalba,namuose ji irgi nieko nekartoja,tik …

maniškis gugavo, daug savo kalba šnekėjo, dar daktarė juokėsi visuomet, kad maniškis suomiškai šneka, visokie žodžių junginiai "tilidilidil".. kaip suprantu logopedai pradeda mokinti nuo elementarių garsų, kaip katytė sako, kaip šuniukas ir visokie gyvūnai...tuomet eina žodžiai iš tų pačių dvigarsių "mama", "Tete", "baba" ir t.t. "antis" yra per sudėtingas žodis kolkas jei netaria garsų...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras