2011.09.30 13:05 (prieš 14 m.)
Laura112 parašė:
as jau kita savaite pradedu dirbti
gaunu gera vieta savo mieste,o anksciau vazinedavau i darba 60km i viena gala.tai pirmyn ir atgal 120km per diena.turejau irgi geras pareigas,bet tas vazinejimas atsibodo,o dabar jau du vaikai.Elinute paziures drauge,paskui vyras.nes nenoriu prarasti darbo,man tik per gatve i darba.ziuriu i ateiti,kad buciau salia vaiku,kad nereiktu lakstyti pastoviai.sakiau pasedesiu namuose du metus, o se tau kad nori ne metu nebusiu isbuvusi
Aisku sunku,galetum sedet sau 2m namie,bet vistiek saunuole rupinies ir ziuri i prieki ir jai darbas salia namu,tai ko nesinaudot proga,nereiks tiek trenktis tu 60km pirmyn,atgal.
Jai man butu tokia galimybe,tai manau ir as pasinaudociau,nes jau stoga rauna namai,kaip cia atsikraustem nerandu sau vietos,niekaip nepriprantu gyvent,noriu i miesta gryzt labai noriu
neturiu draugiu,tik uosve salia gyvena,visos vln liko.O jau eina 3m kaip sedziu namie,vaikai vienas po kito,jau tikrai atsiboto tas pats per tapati.