2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.09.20 08:12 (prieš 3 sav.)

Mamytės, kurių vaikučiai gims 2019 m. birželio mėn., renkames čia!

2. 2018.09.20 08:14 (prieš 3 sav.)

Ar jau turime tokių, kuriems testukai teigiami? Pas mane pagal ciklo paskaičiavimus, turėtų gimti birželio 1 d. Pirmagimis sūnus gimė prieš metus birželio 2d.

1
  3. 2018.09.20 08:45 (prieš 3 sav.)

elijushka parašė:
    Ar jau turime tokių, kuriems testukai teigiami? Pas mane pagal ciklo paskaičiavimus, turėtų gimti birželio 1 d. Pirmagimis sūnus gimė prieš metus birželio 2d. :D…

Sveiki! Mano paskaičiavimais turėtų būti irgi birželio 1 d. testukai teigiami, ryškėja

4. 2018.09.20 09:06 (prieš 3 sav.)

Sveikos mamytes, norėjau paklausti ar gali pykinti dėl nėštumo pradžios, bet testas nerodo dar?

1
  5. 2018.09.20 10:44 (prieš 3 sav.)

Sveikutės, esu be galo laiminga,visgi kaip kelios teigė kad Vip kasetė gali meluoti taip nebuvo. Šiandien pasidariau dar du testukus ir abejonės išsisklaidė.pamačiau //,bei elektroninis testas parodė nėštumą Visoms linkiu kuo grečiau pamatyti tas dvi gražias linijas savo testukuose .Jungiausi prie gegužinukų ir tuo pačiu birželio leliukų . tariama TD gimdymo data gegužės 31. tai nežinau ar bus taip kaip rašo ar teks ir birželio sulaukti . Beje sugalvojau mažą šmaikštų plakatėlį vyrui ,ras kai griš iš darbo

17
  6. 2018.09.20 10:55 (prieš 3 sav.)

kaktusyte99 parašė:
    Sveikutės, esu be galo laiminga,visgi kaip kelios teigė kad Vip kasetė gali meluoti taip nebuvo. Šiandien pasidariau dar du testukus ir abejonės išsisklaidė.pamačia…

Kaip fainai sugalvojot pranešti vyrui. Aš tai neiškenčiau ir kasdien rodau ryškėjančius testukus. Man irgi data gegužės 31 d. arba birželio 1 d. Kadangi mm nebuvo nuo liepos 5 d., tai net nežinau tikslios datos

7. 2018.09.20 11:05 (prieš 3 sav.)

Noriukė.94 parašė:
    Kaip fainai sugalvojot pranešti vyrui. Aš tai neiškenčiau ir kasdien rodau ryškėjančius testukus. Man irgi data gegužės 31 d. arba birželio 1 d. Kadangi mm nebuvo n…

pas mane ciklas tikslus visada paskutiniu menesiniu pirma diena buvo rugpj 26.(ciklas kas 26 dienas) taigi žiūrėsim kaip žirniukas augs ir kada nuspręs ateiti birželi ar gegužį. būtų faina per tėvo dienelę

2
  8. 2018.09.20 11:07 (prieš 3 sav.)

Noriukė.94 parašė:
    Sveiki! Mano paskaičiavimais turėtų būti irgi birželio 1 d. testukai teigiami, ryškėja

Sveikinu! Sveika prisijungus ;)

2
  9. 2018.09.20 11:11 (prieš 3 sav.)

kaktusyte99 parašė:
    Sveikutės, esu be galo laiminga,visgi kaip kelios teigė kad Vip kasetė gali meluoti taip nebuvo. Šiandien pasidariau dar du testukus ir abejonės išsisklaidė.pamačia…

Sveikinu! Mūsų jau daugėja, bet dar tik pati pradžia :)) labai šauniai sugalvojote, vyras tikrai įvertins aš nors ir kaip norėjau palaikyti dar paslaptyje tą žinią, tačiau vakar buvo vyro gimtadienis, tai norėjosi pradžiuginti ir nusiunčiau nuotrauką su testuku

10. 2018.09.20 11:16 (prieš 3 sav.)

elijushka parašė:
    Sveikinu! Mūsų jau daugėja, bet dar tik pati pradžia :)) labai šauniai sugalvojote, vyras tikrai įvertins aš nors ir kaip norėjau palaikyti dar paslaptyje tą žin…

manau tai pati geriausia dovana

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras