2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2018.12.17)

1. 6 m. 2 mėn.

2018.09.23 10:04 (prieš 2 mėn.)

Man penktadieni ant popieriaus matesi rudu isskyru vos vos. Vakar jau skaidrejo ir siabdien dar nebuvo. Bet ne visus kartus ir buvo kiek ejau. Pas daktare spalio 8 tik talona gavau. Visa savaitgali guliu. Atairado toks tempimas maudimas bet kitoks nei pries mm. O kaip buvo pradzia su pirmuoju ne viska prisimenu tai palygint sunku. Tik kad tada silkes norejos ir krutine lb jautri buvo. Davar to nera. Valgyt isvis nesinori

2. 2018.09.23 10:09 (prieš 2 mėn.)

Sveikos mano pilvelio gyventojas labai prašo sūraus maistelio.O svogūnai ir česnakai tiesiog kvepia iš toli😜. Su pirmu taip nebuvo

3. 2018.09.23 10:25 (prieš 2 mėn.)

O aš taaaip pykinimo nelaukiu 🙈 Su pirmąja pradėjo pykint 6 savaitę, turiu dar laiko pasiruošt

4. 2018.09.23 11:08 (prieš 2 mėn.)

Sveikos busimos mamytes! Prisijungiu prie Jusu! Po ilgiau nei metu geguzes men testas parode Teigiama! Kiek buvo laimes!😻 kad pagaliau busim teveliais! Net tevam pasakem is tos laimes, nors nestumas buvo 6sav. Bet nelgai tas truko ir zirnis pabego del progesterono trukumo! Asaru pakalne!
    Pries dvi savaites buvau pas gine ir dave vaistuku, kad gleivine pastiprint. Penktadieni grizom is Turkijos, o sestadieni apsilankiau pas gine, apziurai ar kas pasikeite po tu vaistu. O mano daktaryte sako ar tik nebusit kazko parsiveze nors mano mm dar tik uz savaites. Sake testas gali dar nerodyt nes mazas nestumas. Neiskentus pasidariau testuka, ir jis jau vaiduokliauja❤️ Tikiuos, si kart bus viskas gerai!

6
  5. 2018.09.23 12:06 (prieš 2 mėn.)

Sveikos

Aš kol kas jokių nėštumo požymių nejaučiu, apart to kad mm nepasirodė ir krūtinė vis dar skausminga ir jautri. Nors vakar vakare tokia lyg ir mažiau jautri buvo, bet šįryt atsikėlus vėl jautėsi stipriai.

Gal ir juokingai nuskambės, bet apie tai, kad jau laukiuosi, supratau pirmiausiai iš nežmoniško pilvo pūtimo..taip buvo ir su pirmuoju. Dabar, dėkui Die...jau aprimo 😀

Mergaitės, ar jūsų testukai jau ryškūs? Aš dariausi kas antrą dieną vienos firmos, or taip silpnai ryškėjo. Šiandieninis tik jau ryškesnis padoriai, sakyčiau. O kitos firmos dariau padieniui ir ne iš rytinio šlapimo, bet vis tiek ryškėjimas gerokai stipresnis..hmm...galvoju, gal čia tik dėl to, kad firmos skirtingos ir testų jautrumas kitas? Kaip jūs manot? Pasirodykit jūs su savo testukais ir kelinta diena po Ovuliacijos daryti? Mano Easy test apatinis šio ryto - 16 DPO.

O šitie, kur padieniui daryti

1
  6. 2018.09.23 12:16 (prieš 2 mėn.)

Winter_Tale parašė:
    Sveikos

Štai mano testukai. Pradėjau anksti darytis, bet jau ir matėsi
    Irgi nėra labai ryškūs. Bet pakankamai ;) ryškėja ryt priduosiu hcg, prg ir įsitikinsiu bet easy nemeluoja

2
  7. 2018.09.23 12:21 (prieš 2 mėn.)

Winter_Tale parašė:
    Sveikos

Easy yra nelabai jautrūs, tik 20miu, dėl to taip sunkiai ryškėja. Pas mane su jais tas pats. O va OneStep žymiai geriau matosi, jie 10miu jautrumo Čia visi daryti 12dpo, kai kurie dar neišdžiuvę

2
  8. 2018.09.23 12:25 (prieš 2 mėn.)

Tikrai, kad nemeluoja 😉
    O kaip jūs tą hcg ir prg darysit? Iš anksto susiskambinot su gine ir paskyrė vizitui laiką? Ar pas šeimos pirmiau?
    Mano poliklinikoj tai kraują tik iki pietų ima, o aš dirbu.. Iš darbo dar nelabai norisi atsiprašinėt.. Pirmąjį gimdžiau UK, tuo metu nedirbau, tai visai kita situacija buvo, o dabar nežinau, kaip čia geriausiai pasielgti 😀

9. 2018.09.23 12:44 (prieš 2 mėn.)

As irgi pirma kart pasidariau easy test, tai silpnai matos ta antra juostele, su vakaryksciu kasetiniu testu.

1
  10. 2018.09.23 12:57 (prieš 2 mėn.)

Winter_Tale parašė:
    Tikrai, kad nemeluoja 😉
    O kaip jūs tą hcg ir prg darysit? Iš anksto susiskambinot su gine ir paskyrė vizit…

Kadangi mano ginekologas konsultuoja ir fb, tai antradienį kai tik pamčiau vaiduoklį paklausiau kada užsirašyti vizitui. Tai atrašė kad po 2-3savaičių. Tai kai bus 6-7 savaitės ir parašė psidaryt hcg ir prg. Tai susisiekiau su šeimos gydytoja, kad padarytų tyrimus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.