34 nėštumo savaitę pakraujavimas

Komentuoti
  1. 2018.04.20 12:01 (prieš 6 mėn.)

Sveikos busimos mamytes norejau pasiklausti gal kuri esate su tuo susidurusi man siandien lygiai 34sav. Uzvakar pasirode kraujo bet pries diena buvau pas ginekologe kedeje nes pateplioja buvo pries kelias dienas bet pasake kad viskas gerai uzsidare viskas, taciau kai pradejau kraujuot nerizikavau ir vaziavau i priemima budinti ginekologe itare prieslaikini nors jokiu skausmu nieko nejauciau bet ji pamatavus kakleli kurio ilgis sake 2,5mm jai pasirode per trumpas ir vaikytis buvo labai neramus padare kraujo tyrimus pagal kuriuos nusprende kad gal ir neprieslaikinis ir paleido namo lelius ir jau buvo aprimes,gal kuriai taip buvo??, labai bijau nes pirmas ir labai laukiamas leliukas... Aciu jai kas pasidalins panasiom situacijom butu dar ramiau

2. brolis :* 4 mėn. 1 sav.
    Dziaugsmas:* 9 m. 3 mėn.

2018.04.20 13:32 (prieš 6 mėn.)

Indrė55555 parašė:
    Sveikos busimos mamytes norejau pasiklausti gal kuri esate su tuo susidurusi man siandien lygiai 34sav. Uzvakar pasirode kraujo bet pries diena buvau pas ginekologe…

jau senai buciau nelekus i priimamaji, jokiu pakraujavimu ar tepliojimu negali buti be priezasties

3. 2018.04.20 13:53 (prieš 6 mėn.)

Tai as ir buvau ir mane isleido pasake kad galbut nuo patikrinimo kedeje

4. brolis :* 4 mėn. 1 sav.
    Dziaugsmas:* 9 m. 3 mėn.

2018.04.20 13:58 (prieš 6 mėn.)

Indrė55555 parašė:
    Tai as ir buvau ir mane isleido pasake kad galbut nuo patikrinimo kedeje

tai matyt tiesa kad kuo maziau ten lenda iki gimdymo tuo geriau

5. 2018.04.20 14:02 (prieš 6 mėn.)

Tai jau tikrai..

6. 2018.04.20 21:44 (prieš 6 mėn.)

Man buvo panasi situacija, is pradziu pasirode siek tiek kraujo,nuvaziavus pas gydytoja,pasake kad nieko blogo nemato ir isleido namo. Po keliu dienu kraujavimas pasikartojo,vel vaziavau i priimamaji ir viskas baigesi skubia cezario operacija. Atsoko placenta. Man irgi buvo 34 sav. tuo metu. Kaip medikai sake tada, kad bet koks kraujavimas nestumo metu nera gerai.

7. 2018.04.21 01:07 (prieš 6 mėn.)

Baisu bet kolkas ramu pas mane na tikiuos kad bus viskas gerai...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras