Luna31 parašė:
Nedaug žinokit, leidausi vieną vaistą auginimui, bet prieš įkėlimą teko pagerti nemažai vaistų...
Aciu, man taip pat klausimas kokius ir kiek ilgai reikejo geri? Leidziami ar geriami? Ir po kiek laiko po punkcijos kele?
Luna31 parašė:
Nedaug žinokit, leidausi vieną vaistą auginimui, bet prieš įkėlimą teko pagerti nemažai vaistų...
Aciu, man taip pat klausimas kokius ir kiek ilgai reikejo geri? Leidziami ar geriami? Ir po kiek laiko po punkcijos kele?
4 testuotojų vertinimai
11 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai