aksominisrukas parašė:
Man liepą bus 30![]()
man vasari 30
panasu daug jubilieju nusimato
aksominisrukas parašė:
Man liepą bus 30![]()
man vasari 30
panasu daug jubilieju nusimato
marsyte parašė:
man vasari 30panasu daug jubilieju nusimato
![]()
Tai jau tikrai
Apie ginekologus diskutavot, aš tiek su pirmu nėštumu, tiek dabar TIK pas Saliklį. Man jo priežiūra patinka, neperkrauta, nekiša vitaminų ir papildų vien tik tam kad kišt, jei tyrimai geri, tai va antras nėštumas anei jokio papildo negėrus, nes nėra poreikio
Man jis toks profesionaliai paprastas
Justinajaru parašė:
Man kova bus 28mŠiuo metu pagal genetikę 15+2 sakė matė mergaitę
Vasario 18 einam pas Maciuleviciene žiūrėsim ar patvirtins
:skraidau-padebesiais…
O kodėl lankėtės pas genetikę?
aniad parašė:
O kodėl lankėtės pas genetikę?
Sesuo negalia turi ir vyro organai veidrodiniu širdis kitoi pusėi ir panašiai todėl patekom į riziką
aksominisrukas parašė:
Tai jau tikrai![]()
Man irgi daug kas rekomendavo Saliklį na bet man vyrai ginekologai neeu
Justinajaru parašė:
Sesuo negalia turi ir vyro organai veidrodiniu širdis kitoi pusėi ir panašiai todėl patekom į riziką![]()
aa, viskas aisku, kaune ar vilniuk buvot?ziurejausi ir aš, bet labai ilgos eiles klinikose pvz
Agnedimšė parašė:
Man irgi daug kas rekomendavo Saliklį na bet man vyrai ginekologai neeu![]()
![]()
Aš irgi kaskaip į vyrus ginekologus ne ne
Nors ne kartą prapuolus buvau nebuvo kur dėtis
Justinajaru parašė:
Aš buvau Santariškėse, registravausi prieš mėnesį nes eilės ganetinai didelėsPaskaičiavo kiek savaičių bus ta diena ir paskyrė vizitą nes būtinai turi spėt…
reiks ir man paprašyti, kad daktarė paskaičiuotų ir užsiregistruoti. o prisca tyrima dartės, ar tik pas genetikus važiavot?
6 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai