2020.04.22 04:50 (prieš 6 m.)
Mane visa nestuma stebejo del itin mazo vaisiaus svorio, placenta buvo labai zemai, siek tiek pakilo i gala nestumo, tiek kad galeciau pati isgimdyti, bet vakelis vis paaugdavo, po labai nedaug bet paaugdavo, visa nestuma jauciausi labai gerai, ir judesiai puikus, bet skatino pagal echo termina, nes pagal mm buvo savaite anksciau, pagal ideja galejau dar vaikscioti, bet skatino nes jau vaikelis per savaite nepriiaugo daugiau. Gime 2640g, o placenta buvo pradejus tik seneti, labai maza dalis, bet gavom 10 balu. 🙂 o jus nepergyvenkit, nes as kiek kalbejau su savo daktare, tai sake, kad jei stebedami pamatysim, kad vaikiukas nebepaauga, ir bus dar siek tiek per anksti gimti, subrandinsim plaucius ir tuomet cezaris, bet jis mano atveju, kadangi tuo metu placenta denge vidinius ziomenis ir nebuciau galejus gimdyti, nes pirmiau eitu placenta, o ne vaikas, o pakilo ji 37-38sav ir tik tuomet pradejo seneti.